Natalijos Bunkės fenomenas: kodėl ji puikiai sutaria su savo buvusių vyrų mylimosiomis?

Natalija Bunkė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-05 15:33
Dažna moteris net nepajėgtų įsivaizuoti, kad buvusio vyro nauja mylimoji galėtų tapti jos drauge. O Natalijai Bunkei tai – savaime suprantama: dainininkė puikiai sutaria ne tik su pirmojo savo vyro Deivydo Zvonkaus žmona Katažina, bet ir su antrojo – Danieliaus Bunkaus – mylimąja Justina Stambrauskaite.

Su Katažina Zvonkuviene N.Bunkė dainuoja vienoje grupėje, kartu ir dirba, ir leidžia laisvalaikį. O su J.Stambrauskaite taip pat sutaria: draugiškai komentuoja jos nuotraukas internete, ištikus bėdai pagelbėja, merginai kartais patiki ir sūnų Kristupą, kai palieka mažylį su tėčiu.

Kaip N.Bunkei šitaip pavyksta? „Turbūt pastebėjote manyje tokią tendenciją – nemėgstu pyktis. Nei su pirmu vyru ir jo žmona, nei su antru ir jo drauge visai nesipykstu. Juk nėra čia ko! Man atrodo visiškai normalu, kad žmonės turi sutarti, o ne pyktis. Tada bent jau gyventi žymiai paprasčiau ir maloniau“, – Žmonės.lt sakė Natalija.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kad su K.Zvonkuviene Natalija ne tik nesipyksta, bet ir yra puikios draugės, rodos, žino visi. O kaipgi jai patinka naujoji D.Bunkaus mylimoji?

„Kai vyras pasiima vaiką, ir ji laiką leidžia kartu. Normalu. Kodėl turėčiau pykti ant merginos, kuri prižiūri Kristupą? Tik džiaugiuosi, kad ji taip stengiasi, kad nori padėti. Būna, pasikalbam net dėl visokių auklėjimo dalykų... Žmonės turi nesipykti, o draugauti“, – tikina.

Tačiau šiokias tokias bendravimo su buvusių vyrų moterimis taisykles N.Bunkė turi: niekad joms nepamokslauja, nepamoko, nepatarinėja. „Tai – jų gyvenimai. Pačios nuspręs. Ne mano reikalas kištis“, – sako. 

Taip pat ir apie buvusius vyrus kalba: jiems irgi nesufleruoja. „Jis – suaugęs vyras. Pati neklausyčiau patarimų, jis taip pat toks. Nesu linkusi kištis į žmonių santykius“, – apie D.Bunkų ir J.Stambrauskaitę sakė dainininkė. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai