Natalija Martinavičienė: „Jei jūsų vyras neskuba namo, pagalvokite, ką darote ne taip“

Sigitas ir Natalija Martinavičiai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-29 10:57
Vyro gaminti pusryčiai, vakarienė žvakių šviesoje, nuolatinės staigmenos bei atostogos. „Kokia ypatinga moterimi reikia būti, kad vyras taip elgtųsi?“ – stebėjosi kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ vedėja Sandra Dakšaitė-Petrulėnė. „Namie jaučiuosi kaip karalienė“, – prisipažino papuošalus kurianti žinoma verslininkė Natalija Martinavičienė.

Verslininkai Martinavičiai nesiskiria tiek namuose, tiek darbe. Daugelį sutuoktinių tai erzintų, ar netgi pastūmėtų prie skyrybų slenksčio. Nors Sigitui ir Natalijai tai yra  antroji santuoka, tačiau palaikydami tokį gyvenimo tempą  jie kartu gyvena jau dešimtmetį.

Mylinti, nuoširdi bei kantri – tai viskas, ko vyrui reikia.

„Tai 24 valandas per parą trunkantis malonumas“, – tikina Sigitas Martinavičius, paklaustas ar nepabosta nuolatinis žmonos buvimas šalia. 

Aštriais pasisakymais socialinėmis temomis garsėjantis verslininkas S.Martinavičius prisipažįsta mėgstantis palepinti žmoną, kurią laiko svajonių moterimi: „Mylinti, nuoširdi bei kantri – tai viskas, ko vyrui reikia“. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau garsi papuošalų kūrėja taip pat turi savo nuomonę apie santykius šeimoje: „Šeimos galva yra vyras, o moteris – kaklas, taigi viskas priklauso nuo moters išradingumo. Jei jūsų vyras po darbo neskuba namo – pagalvokite, ką darote ne taip“. Moteris tikina, kad visuomet galima pasitelkti fantaziją, pozityvų mąstymą, o kartais tereikia šypsenos. 

„Savo vyrą gerai pažįstu. Kelias į jo širdį yra neabejotinai per skrandį, tad reikia pasistengti virtuvėje, norint jį nustebinti“, –  TV3 laidoje šį sekmadienį 9.30 val. pasakos Natalija, ragaudama sutuoktinio Sigito bei laidos „Virtuvės istorijos“ kulinarijos guru Ruslano Bulgovo gamintą saldžiarūgščią vištieną su daržovėmis. 

Laidos „Virtuvės istorijos“ vedėjai S.Dakšatė-Petrulėnė kartu su kolega Andriumi Žiurausku panoro išsiaiškinti koks maistas patinka verslininkų Martinavičių šeimai. Sutuoktiniai tikins, kad valgo viską, tik prioritetas kiekvienam skirtingas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Svarbiausia, kad maistas būtų pagamintas iš šviežių produktų“, – sako Sigitas, o štai Natalijai svarbiausia estetika. „Nesvarbu, kas yra lėkštėje – svarbiausia, kad tai atrodytų patraukliai“, – šypsosis žinoma moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai