Natalija Martinavičienė išpildė svajonę: mados istorikui Aleksandrui Vasiljevui sukūrė segę

Natalija Martinavičienė ir Aleksandras Vasiljevas / Žmonės.lt montažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prabangių papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė įgyvendino savo svajonę – sukūrė segę mados istorikui Aleksandrui Vasiljevui. Šią garsenybei įteikė viešai – per Vilniuje vykusį A.Vasiljevo šou „Mados Alchemija“, stebint gausiam žiūrovų būriui.

A.Vasiljevo šou „Mados Alchemija“, suvienijęs ir gausų Lietuvos pramogų pasaulio atstovų būrį, Vilniuje nuskambėjo praėjusią savaitę. Vėliau šou pristatytas ir Rygoje. 

„Natali de Lyrik“ papuošalų kūrėjai N.Martinavičienei šou metu teko ypatinga užduotis: jos kurtais aksesuarais papuošti šou metu pristatytų dizainerių kolekcijų modeliai. 

Tačiau ir pati menininkė čia neliko „už kadro“. Renginio metu moteris pasinaudojo proga ir įgyvendino savo svajonę: padovanojo A.Vasiljevui specialiai jam sukurtą prabangią segę. Šią N.Martinavičienė pagamino pati, ją papuošė „Swarovski“ kristalais.

Natalija Martinavičienė Aleksandrui Vasiljevui padovanojo segę / Asmeninio albumo nuotr.

„Pirmąkart susitikus su A.Vasiljevu jis apžiūrinėjo mano kurtus papuošalus. Tada pasakė, kad norėtų mano kurtos segės. Apie galimybę padovanoti jam pačios kurtą papuošalą pasvajodavau dar prieš mums susitinkant, bet buvo nedrąsu – nežinojau, ar jam patiks mano darbai. Tačiau jam pasakius, kad tokios norėtų, labai apsidžiaugiau ir iškart pradėjau ją kurti“, - Žmonės.lt pasakojo N.Martinavičienė. 

Kūrybinis procesas užtruko: „Gilinausi, ką jis mėgsta, kokios formos dominuoja, kokas spalvas dažiniausiai renkasi. Rezultatas gimė per keletą mėnesių. Norėjau padaryti jam staigmeną, todėl nutariau segę įteikti pasirodymo metu, iš anksto apie tai jo neįspėjusi. Staigmena pavyko!“

N.Martinavičienė džiaugiasi A.Vasiljevo reakcija. „Jam tai buvo didelis netikėtumas. Jis scenoje su džiaugsmu priėmė segę, padėkojo ir pažadėjo būtinai pasirodyti su ja laidoje „Modnyj prigovor“. Užkulisiuose jis atidžiai apžiūrėjo segę, domėjosi, kaip ši pagaminta, vis nuoširdžiai dėkojo ir sakė, kad būtinai nešios“, - džiaugiasi menininkė. 

Natalija Martinavičienė Aleksandrui Vasiljevui padovanojo segę / Asmeninio albumo nuotr.

Vėliau, pasirodymo Rygoje metu, A.Vasiljevas žiūrovams pasirodė segėdamas N.Martinavičienės kurtą segę. 

Kalbėdama apie A.Vasiljevą ji negaili gražių žodžių: „Jis viena mėgstamiausių mano asmenybių, kuri žavi žiniomis, supratimu apie madą, požiūriu į šiuolaikiškumą, tačiau nepamiršta klasikos, tikrų dalykų. Taip pat jis be galo šiltas, charizmatiškas žmogus, visada pasitempęs, turintis savo stilių, labai gerai žino, ką ir kodėl dėvi. Viena jo silpnybių – segės. Jas mėgsta įvairias, dideles, ryškias. Tai pastebėjau seniai ir net semiuosi idėjų iš jo pasirinktų aksesuarų vyrams. Esu laiminga, kad turiu galimybę iš arčiau su juo susipažinti, bendrauti ir gauti daug naudingų patarimų.“

Aleksandro Vasiljevo šou „Mados Alchemija“ (72 nuotr.)
+66
Skaitykite daugiau