Natalija Bunkė tapo dekoratyvinės kosmetikos reklaminiu veidu

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-06 09:30
Makiažas yra daugumos paprastų moterų kasdienybė. O ką jau kalbėti apie žvaigždes – įvairiuose renginiuose bei pasirodymų metu jos turi atrodyti tobulai ir visada būti su nepriekaištingu makiažu. Tačiau ne paslaptis, kad tobulas makiažas yra neatsiejamas nuo kokybiškos dekoratyvinės kosmetikos.

Dainininkė ir televizijos veidas Natalija Bunkė tapo naujo prekinio ženklo PAESE reklaminiu veidu. Dar vasaros pabaigoje Natalija kartu su šios kosmetikos atstovais Lietuvoje filmavosi reklaminiam vaizdo klipui.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Filmavimui makiažą atliko vizažo meistė Olesia Žuravliova. Tačiau Natalija įsitikinus, kad scenos moterims privalu naudotis ne tik profesionalių vizažistų pagalba. Jos taip pat turi mokėti pasidažyti pačios, nes ne visada spėjama pasinaudoti profesionalo paslaugomis.

„Koncertams, renginiams, o kartais net fotosesijoms, makiažą darausi pati. Visa tai skatina daugiau domėtis įvairiomis makiažo gudrybėmis bei ieškoti man tinkamos dekoratyvinės kosmetikos. Džiaugiuosi atradusi kokybišką kosmetiką už prieinamą kainą“ – teigė N.Bunkė

Pasiteiravus Natalijos koks produktas yra svarbiausias jos kosmetinėje, nedvejodama atsakė, kad tai matiniai lūpų dažai. „Tai geriausias šios vasaros atradimas. Jie nesausina lūpų, o svarbiausia labai ilgai išlieka ir leidžia sukurti kerintį matinių lūpų įvaizdį“ – atviravo Natalija.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Naujausi straipsniai