Natalija Bunkė šventė šeštąjį sūnaus gimtadienį: „Kristupas yra Bunkus, merginos jam labai patinka“

Natalija Bunkė ir Katažina Zvonkuvienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-16 12:33
Šiltą Žolinių pavakarę Vilniuje susirinko šventiškai pasipuošę Natalijos ir Danieliaus Bunkų sūnaus Kristupo draugai. Šešerių metų proga berniuką sveikino ir Katažina Zvonkuvienė su dvyniais bei Natalijos sesuo Kristina Ivanova.

„Vaiko gimtadienis – rimtas reikalas, tam skiriam daug dėmesio. Anksčiau organizuodavome kieme, o dabar vaiko poreikiai padiktavo, kad pasirinkome Liepkalnio pramogų parką – Kristupas norėjo aktyvių pramogų, karstytis, laipioti. Galiausiai iš gimtadienio teko išeiti su ašaromis – taip nesinorėjo palikti visų linksmybių“, – pasakojo Natalija.

Į Kristupo šeštąjį gimtadienį susirinko artimiausi berniuko draugai. „Buvo vaikų iš darželio, labai daug mergaičių – Kristupas juk yra Bunkus, merginos jam labai patinka“, – juokėsi žinoma moteris.

Gimtadienio proga Kristupas gavo išsvajotąjį riedį, o linkėjimai buvo labiausiai skirti tėveliams. „Nors visi juos sakė į ausį, bet tikiu, kad pagrindinis linkėjimas būtų klausyti mamos ir tėčio – Kristupas labai aktyvus vaikas, su juo nėra paprasta susitvarkyti. Tai ir linkėjimas gal labiau mums“, – pasakojo jauna mama.

Jos teigimu, vaiko gimtadieniai jau keletą metų jai kelia gerokai mažiau streso: „Kadangi draugaujam su „Keksiuku pasauliu“, mama gali susidėti rankas ir nesirūpinti tortų kepimais. Kristupas labai mėgsta saldumynus, o keksiukai – itin patogūs kai švenčiame lauke. Juolab, kad juos visuomet papuošia pagal temą.“

Šiemet šešiametis Kristupas jau pradės lankyti parengiamąją grupę, o sekantį rudenį keliaus į mokyklą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai