Natalija Bunkė scenoje pratrūko verkti: „Mane šie metai labai išdraskė. Noriu dėti tašką“

Natalija Bunkė ir Martynas Vaidotas / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-30 14:37
Pirmąjį Naujųjų metų sekmadienį „Žvaigždžių duetų“ dalyvių laukia dar vienas išlikimo vakaras. Jis taps ypač emocionalus atlikėjai Natalijai Bunkei – atlikėja pati pasirinko ir savo partneriui Martynui Vaidotui pasiūlė atlikti Džordanos Butkutės dainą „Ištikimybė“.

Tiesa, kalbėdama apie tai, kodėl jai ši daina svarbi, atlikėja pratrūko verkti, ir per ašaras vos galėjo baigti pradėtus sakinius.

„Man ši daina yra labai svarbi, labai artima. Aš turiu kai ką pasakyti vienam žmogui. Negaliu sakyti, kam aš ją skiriu, bet aš ją skiriu vienam vyrui, – pradėjo atlikėja. – Aš manau, kad kiekvienas atras kažką savo šitoj dainoj – nesvarbu, ar tai būtų moteris, ar vyras. Tikrai kartais norėtumėm daug ką pasakyti mylimam žmogui, bet kartais mes tiesiog tylime... nors kalbėti ir galėtume. O kartais ir žodžių nereikia“.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Paklausta, ar tai reiškia, kad jos gyvenime vyksta kokie nors pokyčiai, N.Bunkė pradėjo graudintis.

„Žinote, kai būna, kad širdis jaučia viena, o protas tau sako kita. Aš labiau renkuosi proto balsą, bet nuo širdies niekur nebėgsi“, – teatsakė ji.

Tikriausiai neliko nė vieno, nežinančio, kokia audringa asmeninė drama ir skyrybos sukrėtė N.Bunkės gyvenimą 2016-ais metais. Nors pati atlikėja visada puikiai valdo laimingos ir stiprios moters uždangą, tačiau akivaizdu, kad sunkūs išgyvenimai ją gerokai prislėgė. Paklausta, ar vyras, kuriam skirta ši daina, apie tai žinos, N.Bunkė verkė toliau.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

„Ne. Ir nereikia. Tai yra mano atsisveikinimo daina. Kai širdy yra sunku, geriausiai paklausyti proto, – paslėpusi veidą po tekstų lapais kalbėjo N. Bunkė. – Tai – kažko pradžia. Naujo, balto lapo. Negaliu slėpti, man šitie metai buvo nesąmoningai sunkūs. Ir mane emociškai šitie metai labai išdraskė. Aš noriu dėti tašką – tegul ši daina ir būna tas taškas“, – kalbėjo atlikėja.

Tiesa, tokia Natalijos išpažintis ir jos bei M. Vaidoto pasirodymas komisijos tarpe sukėlė išties prieštaringų vertinimų. „Aš atsisakau vertinti šį pasirodymą. Esu komisijos narė, turiu tokią teisę, ir ja pasinaudosiu“, – nukirto Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, tokiais žodžiais sukeldama tikrą audrą studijoje.

Ar N.Bunkės žodžiai išsipildys, ir šis jų pasirodymas taps atsisveikinimo daina ir su projektu „Žvaigždžių duetai“, paaiškės sekmadienį.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai