Natalija Bunkė savo grupės merginoms sukneles pasiuvo per 3 valandas

Grupė „Pop Ladies“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Šou versle viskas turi būti padaryta vakar, tad mes visiškai atitinkame šią taisyklę – mūsų grupėje viskas, kas pavyksta geriausiai, visada būna padaryta paskutinę minutę“, – grupės „Pop Ladies“ gyvenimo užkulisius atskleidė dainininkė Natalija Bunkė.

Tačiau situaciją, į kurią merginos pateko LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ filmavimo dieną, net ir pati Natalija vadina tikrai ekstremalia – likus keturioms valandoms iki pasirodymo, merginos dar neturėjo ne tik kostiumų, bet ir šokio.

„Filmuoti turėjome 17-tą valandą. Vidurdienį Liepa išvažiavo pas Šarūną Kirdeikį kurti choreografijos, o mes su Katažina lakstėme po gigantišką parduotuvę, ieškodamos medžiagos suknelėms, tačiau net neįsivaizdavome, ko būtent ieškome ir ką norime pasiūti!” – pasakojo N.Bunkė.

Tačiau talentingų moterų tokia situacija neišgąsdino: „13-tą valandą su Katažina jau buvome pas mane namuose, atsidarėme vyno butelį – taip drabužiai ir gimė... Liepai išvis siuvau iš akies, kadangi mūsų apimtys panašios. 16-tą valandą sukneles jau turėjau, tada atvyko Liepa su Šarūnu, parepetavome, o po valandos jau buvome filmavime“, – apie neįtikėtiną gyvenimo tempą pasakojo atlikėja.

Grupė „Pop Ladies“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Aš dažniausiai ir esu ta barbė devyndarbė, įgyvendinanti visų sumanymus – gal 95 procentus mūsų koncertinių drabužių naktį prieš koncertą esu pasiuvusi pati“, – pridūrė ji.

„Pop Ladies“ pasirodymas sulaukė ypač gerų komisijos atsiliepimų – visi buvo sužavėti ne tik suknelėmis, bet ir jausminga merginų daina. „Zvonkus dainą irgi per naktelę pabaigė, – nusijuokė N.Bunkė. – Tačiau visa tai ir jam, ir mums, yra visiškai normalu.“

Ar naujasis ekstremaliomis sąlygomis gimęs „Pop Ladies“ įvaizdis padės Kaunui sulaukti pakankamai žiūrovų balsų? Jau šį sekmadienį 19.30 per LNK paaiškės, kuris miestas – Kaunas, Alytus, Telšiai ar Panevėžys – turės palikti kovą dėl garbingo „Lietuvos supermiesto“ titulo.

Grupė „Pop Ladies“ / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Skaitykite daugiau