Natalija Bunkė ruošiasi didelei šventei – papildė savo ir sūnaus garderobą

Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-29 10:56
Rugpjūčio viduryje Natalijos Bunkės namuose numatoma didelė šventė – jos sūnui Kristupui sueis penkeri. Svarbiam įvykiui rūpestinga mama ruošiasi jau dabar – išrinko savo sūnui šventiškus gimtadienio apdarus, o kartu nepraleido progos papildyti ir savo rūbų spintą vasarišku derinuku.

Viešėdama savo gimtajame Kaune dainininkė užsuko į prekybos miestelį „Urmas“, kur išrinko savo sūnui stilingų drabužėlių komplektą gimtadienio šventei.

„Kadangi šventė bus lauke, norėjosi tokio ne itin klasikinio varianto, kad vaikas galėtų laisvai judėti, bėgioti ir žaisti. Marškinėliai trumpomis rankovėmis ir laisvesnės languotos „Peliuko“ kelnės bus kaip tik, o elegantiškas megztukas pravers jei oras bus vėsesnis“, – savo pasirinkimą „Vaikiškų drabužių namuose“ aiškino populiari atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pasižvalgyti po parduotuves neatsispyrė pagundai ir pati Natalija. Išbandžiusi keletą derinių, ji vienoje prekybos miestelio išparduotuvėje aptiko ir įsigijo baltą elegantišką „Kor Kor“ kombinezoną, kurį suderino su juodais „Diesel“ aukštakulniais. Natalija džiaugiasi, kad akcijos dieną šis derinys jai kainavo vos kiek daugiau nei 40 eurų.

„Vasarą mėgstu dėvėti šviesius arba ryškių spalvų drabužius, todėl šis kombinezonas puikiai tiks šios vasaros garderobui papildyti. Dabar, kai figūra tapo tokia liekna, galiu drąsiai nešioti net ir tokius laisvus drabužius ir niekas jos nesugadins“, – šmaikštavo dainininkė, dar išbandžiusi paprastą, kasdienai tinkantį vasarišką šortų ir marškinėlių derinį bei elegantišką ir tamsesnių atspalvių komplektą vakarui.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pasak N.Bunkės, jai patinka lankytis tokiose prekybos vietose, kur vienoje vietoje galima rasti viską, ko reikia – nuo drabužių iki maisto produktų.

„Kai laukiausi Kristupo, čia įsigijau visą kūdikiui reikalingą kraitelį. O dabar, apsipirkusi drabužių, dar užlėkiau į čia pat įsikūrusį turgų, kuriame su ūkininkais sutariau dėl šviežių produktų pristatymo sūnaus gimtadieniui“, – sakė žinoma moteris.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai