Natalija Bunkė prisipažino: ne visos grožio procedūros jai buvo sėkmingos

Natalija Bunkė / LNK nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Po metų dainininkė Natalija Bunkė švęs keturiasdešimtąjį jubiliejų, tačiau vargu ar iškart pasakytumėte jos amžių. Treniruotės sporto salėje bent keletą kartų per savaitę, daug kalorijų turinčių patiekalų ribojimas, grožio procedūros – Natalija gali džiaugtis savo atvaizdu veidrodyje.

„Man ne 16-ka, norisi vis dar likti jaunai, be to, scenoje stoviu su 18 metų šokėjomis ir jos atrodo idealiai, todėl norisi ir pačiai šiek tiek sustabdyti tą laiką. Botokso injekcijas į kaktą, kad mažiau raukyčiausi, darau nuo 33-ejų“, – LNK gyvenimo būdo laidai „Nuo... Iki...“ prisipažino dainininkė Natalija Bunkė.

Natalija visada atvirai dalijasi ne tik teigiama, bet ir neigiama patirtimi.

Ji pasakoja ne kartą suklydusi pasirinkdama specialistą ar išbandydama įvairias grožio procedūras. Kartą jai dėl netinkamų injekcijų buvo net sutrikdyta veido mimika, todėl kurį laiką atrodė tarsi nuolat nustebusi.

Natalija Bunkė / Luko Griciaus nuotr.

Natalija kitų metų vasario viduryje pirmą kartą gyvenime rengia koncertą „Žalgirio“ arenoje pavadinimu „Verta milijono“, ir nors laiko dar atrodo marios, ji jau dabar ruošiasi būsimam pasirodymui.

„Aš tikrai taip susitvarkysiu savo mitybą, kad mano kūnas atrodys idealiai, man jau bus 40, visi sakys: „wow, jai 40-imt, o ji atrodo va taip!“ – laidai „Nuo... Iki...“ kalbėjo Natalija.

Klysta galvojantys, kad plastinėmis operacijomis, ar grožio injekcijomis galima išspręsti visas bėdas, tad esą kodėl negyvenus savęs nevaržant ir netausojant. Tačiau Natalija įsitikinusi, kad bet kokia invazija turi būti ne tik labai gerai apsvarstyta, saikinga, o vienas svarbiausių dalykų – geras, kompetentingas specialistas.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ – pirmadienį 20 val. per LNK.

Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu koncerte „Vienybės jėga“ / Eriko Ovčarenko nuotr.
Skaitykite daugiau