Natalija Bunkė prisipažino naktį po Vilnių važinėjanti vilkėdama tik chalatą

Natalija Bunkė ir Asta Stašaitytė-Masalskienė / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-27 10:20
Žavioji dainininkė Natalija Bunkė BTV „Sekmadienio ryte“ atskleis, kaip jai pavyksta taip puikiai sutarti su buvusio sutuoktinio nauja širdies drauge Katažina Nemycko.

„Koncertuose būna visokiausių situacijų – mes netgi specialiai šaipomės viena iš kitos: „Aha! Tai išėjai pas Zvonkų?!”, – cituoja save Natalija, kuri kartu su  buvusio vyro Deivydo Zvonkaus drauge Katažina matosi itin dažnai – mat abi moterys Natalijos įkurtos grupės „Pop ladies“ narės.

„Aš gerbiu tą moterį, kuri yra šalia Deivydo, nes jam linkiu laimės“, – atviraus Natalija, gamindama ypatingai skanų pyragą BTV „Sekmadienio rytas“ metu – ir čia pat paaiškins tokios tolerancijos priežastį.

„Matai, jei tarp mūsų su Zvonkum tiek vienoj, tiek kitoj pusėj, arba bent jau vienoj iš tų pusių būtų jausmas, tai galbūt tų santykių tokių ir nebūtų. Bet aš netgi kartais Katažinai patarimą duodu vienu ar kitu klausimu, man norisi, kad jiems pasisektų, kad tikrai viskas būtų gerai“, – nuoširdžiai kalbės Natalija.

Šį „Sekmadienio rytą“ sužinosite ne tik dviejų puikių Natalijos Bunkės patiekalų receptus, bet ir kaip jai sekasi suderinti daugybę veiklų bei motinystę, ar tikrai susitaikė su sese Kristina, kaip ji elgiasi, jei koncerto užsakovas nenori „Pop ladies“ grupėje matyti kurios nors merginos, ir kodėl kartais naktį po Vilnių važinėjasi vilkėdama tik chalatą.

Smagus, kvapnus ir nuoširdus „Sekmadienio rytas“ 10 val. per BTV.  

BTV nuotr.
BTV nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai