Natalija Bunkė prisiminė dienas, kai prekiaudavo turguje

Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors ir sunkiai įtikima, tačiau panašu, kad kandusis LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos narys Giedrius Drukteinis žaidime pagaliau rado jam artimą sielą – Nataliją Bunkę. Filmuojant antrąjį Kauno, Vilniaus krašto, Telšių ir Alytaus susitikimą, abu juos suartino Kauno verslumas.

Laidoje bus pristatyti reportažai – provokacijos iš keturių miestų, kuriuose užsimaskavę laidos kūrėjai bandė vietos kebabinėse didelį kebabą nusipirkti neva neturėdami pakankamai pinigų. Peržiūrėjus įrašą, darytą Kaune, laidos vedėja Inga Jankauskaitė pokalbį su komandos kapitone N. Bunke pradėjo itin gudriai.

„Natalija, tau verslumas juk ne svetimas? – pradėjo I. Jankauskaitė. – Tu juk esi prekiavusi ir turguje?“. Klausimas N. Bunkės nei kiek nesuglumino. „Taip, esu, prekiavau ten batais ir vaikiškais sportiniais kostiumais“, – drąsiai atsakė atlikėja.

„O pati ar būtum šiam jaunuoliui pardavusi pigiau? – tęsė I. Jankauskaitė, kalbėdama apie kebabą pirkusį reportažo herojų. 

„Žinoma, aš visada nuolaidas darydavau! Dėl to ir esu labai gera prekybininkė!“–  tikino Natalija.

Visa ši situacija labai patiko ir praeitoje laidoje materialistu išvadintam G. Drukteiniui: „Mano pačios didžiausios simpatijos ir pagyros Kaunui. Vilniečiui aišku: štai čia vyksta tikrieji bizniai. Kauniečiai moka parduoti“, – komentavo etiketo specialistas.

Kokių dar netikėtumų sulauksime iš miestų ir jų kapitonų kovoje dėl išlikimo? Konkurencija tampa vis aštresnė, kadangi jau šį sekmadienį 19.30 per LNK paaiškės, kuris antrojo pogrupio miestas turės palikti žaidimą.

Po pirmojo miestų susitikimo pirmauja Alytus su Asta Pilypaite, o paskutinę vietą užima Vilniaus kraštas su Katažina Zvonkuviene.

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė pasipuošė 15 metų senumo „Yvos“ kostiumu: „Dabar taip nebekoncertuočiau“

Natalija Bunkė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Ketvirtoje „Supermiesto“ laidoje – kovos tarp Lietuvos miestų su būriu žinomų muzikantų (38 nuotr.)
+32
Skaitykite daugiau