Natalija Bunkė per Zvonkų vestuves verkė: „Vieną dieną ir į mano kiemą ateis šventė“

Natalija Bunkė Zvonkų vestuvėse / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-29 14:34
Jau pirmadienį, rugsėjo 1-ąją, LNK pradeda 2014/2015 sezoną, kuriame – ir žiūrovų pasiilgtas gyvenimo būdo žurnalas „Nuo... iki...“. Pirmojoje naujo sezono laidoje vedėja Giedrė Talmantienė kviečia į Deivydo Zvonkaus ir Katažinos vestuves – LNK laida gavo išskirtines teises įamžinti šią vestuvių puotą. Gyvenimo būdo laidoje žiūrovai pirmą išvys filmuotus vestuvių kadrus ir išgirs visas detales.

„Nuo... Iki...“ filmuojant santuokos ceremoniją, kamera užfiksavo pirmosios Deivydo Zvonkaus žmonos Natalijos Bunkės ašaras. Galima tik spėlioti, kokie klausimai sukosi Deivido ir Katažinos vestuvėse dalyvavusių svečių galvose, pamačius ašaras braukiančią Nataliją.

Ar ašaras pirmojo vyro Deivydo vestuvėse Natalija lieja iš liūdesio, apverkdama prarastą vyrą? O gal iš pykčio ar pavydo, kad Deivydui asmeninis gyvenimas einasi puikiai, o jos santuoka vėl iširo?

„Vieną dieną ir į mano kiemą ateis šventė. Tikiu, kad ir aš surasiu žmogų, kuriam galėsiu prisiekti amžiną meilę. Deivydas vedė puikią moterį, ji tikrai verta jo“, – vestuvių dieną emocijomis dalinosi Natalija, duodama interviu laidai „Nuo... Iki...“. Kodėl Natalija vežė Katažiną į jos  mergvakarį ir apie ką jos kalbėjosi likus keletui dienų iki vestuvių?

LNK nuotr.
LNK nuotr.

 „Jei taip dar atviriau pasakius, šiek tiek apgailestauju, kad Deivydas būtent šiame versle. Aš įžvelgiau kitų galimybių, bet čia nieko nepadarysi. Džiaugiuosi, kad Deivydas vedė tokią dvasingą, sąžiningą, aktyvią, ir tvirtą moterį“, – teigs Deivydo mama Janina Zvonkuvienė.

Tuo tarpu Katažinos mama Helena ir sesuo Alicija atskleis, kuo jas papirko Deivydas, mat į pirmą susitikimą su šeimos moterimis atvyko ne tuščiomis.

Jautriausios akimirkos bažnyčioje, jaunavedžių įžadai, draugų jiems parengtos staigmenos, ir puota kone 100 svečių, įspūdingiausios vestuvių detalės iš Deivydo ir Katažinos Zvonkų vestuvių – jau  pirmadienį 20.25 val. gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, tik per populiariausią televiziją LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama