Natalija Bunkė per apdovanojimus „Žmonės 2018“ raudonu kilimu žengė be mylimojo: kodėl jį slepia nuo viešumos?

Natalija Bunkė, Liepa Norkevičienė, Katažina Zvonkuvienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-21 22:23
Žurnalo „Žmonės“ ir LNK komandos antrą kartą surengė Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimų ceremoniją. Šventę nuo 19.30 val. tiesiogiai transliavo LNK. Prieš apdovanojimų tiesioginę transliaciją Lietuvos žvaigždės žengė raudonu kilimu. Netrūko glamūro, damų juoko ir aplink jas besibūriuojančių džentelmenų pokalbių. Šį vakarą renginyje Natalija Bunkė pasirodė su „Pop Ladies“ merginomis. Nepaslaptis, kad moteris savo širdį atvėrė kitam, tačiau kodėl su juo niekada nesirodo viešumoje?

Natalija Bunkė portalui Žmonės.lt pasakojo, jog šie apdovanojimai jai yra proga smagiai praleisti laiką.

„Labai džiaugiuosi, kad tokie yra, kad žmonės balsuoja už savo mylimiausius ir renka juos kiekvienais metais. Anksčiau esu gavusi net kelis apdovanojimus. Tiesa, tada šie dar nebuvo pasiekę televizijos“, – pasakojo Natalija Bunkė.

Moteris be abejonės sutiko, kad svarbiausia nominacija – „Metų žmogaus“.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Kodėl šį vakarą Natalija atvyko be savo naujojo širdies draugo?

„Su merginomis susitarėme, kad eisime kartu. Taip jau atsitiko. Esame draugės, kartu dainuojame, tad ir atėjome visos“, – išsisukinėjo Natalija, kuri visai neseniai davė pirmąjį atvirą interviu apie naują simpatiją.

Šį vakarą moteris pasipuošė juoda suknele, išryškinančia jos papilnėjusias, moteriškas formas.

Primename, kad tai pirmas kartas, kuomet Natalija slepia savo asmeninį gyvenimą. Anksčiau ji buvo ištekėjusi du kartus. Vieną kartą už muzikos prodiuserio Deivydo Zvonkaus, o kitą – už verslininko Danieliaus Bunkaus. Su pastaruoju atlikėja augina sūnų Kristupą.

Vėliau Natalija Bunkė draugavo su krepšininku Vilmantu Diliu. Su juo moteris skandalingai išsiskyrė praėjusią vasarą.

Natalija Bunkė yra sakiusi, jog naują širdies draugą ji stengsis apsaugoti nuo viešumo. Būtent taip šiandien ji ir darė. Natalija tvirtai laikosi pozicijos, nerodyti savo antrosios pusės viešai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai