Natalija Bunkė paviešino vaikystės nuotrauką, kurioje ji – pirmokė

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-01 11:44
„Kažkada ir aš buvau pirmokė“, – rugsėjo 1-osios proga pasidalijusi vaikystės nuotrauka šypsosi Natalija Bunkė.

Antradienį Lietuvoje švenčiama mokslo metų pradžia. Šalies mokyklų kiemuose skamba dainos, sveikinimo kalbos, būriuose susispietę mokytojai, moksleiviai ir juos besveikinantys tėvai. 

Nors pati Natalija sūnaus Kristupo į mokyklą dar neišleido, tačiau į Rugsėjo 1-osios šventę jautriai sureagavo. „Facebook“ tinkle ji pasidalijo nuotraukų koliažu, kuriame – trys jos fotografijos. 

Pirmoji nuotrauka – nespalvota. Čia N.Bunkė įamžinta vaikystėje, kai pradėjo lankyti mokyklą. Antroje įsiamžino tokia, kokia yra dabar, tik be makiažo. Trečioje – pasipuošusi, pasidažiusi. 

Mokykline nuotrauka socialiniame tinkle pasidalijo ir Natalijos sesuo Kristina Ivanova.

„Kaip dabar pamenu, didžiausias džiaugsmas rugsėjo 1-ąją būdavo vėl susitikti visus klasės draugus, pasidalinti prabėgusios vasaros įspūdžiais. Rugsėjo 1-ąją visada tradiciškai namuose laukdavo medaus tortas ir dar dažais kvepiantys nauji sąsiuviniai. Gražios Jums šventės mielieji!“, – feisbuke parašė Kristina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šią Rugsėjo 1-ąją į mokyklą vaikus palydėjo ir būrys žinomų žmonių: sūnus į pirmą klasę išleido Jurgitos Tvarijonaitės ir Milisandros bei Algirdo Radzevičių šeimos, į mokyklą sūnų palydėjo futbolininkas Saulius Mikoliūnas, dukrą – Laura Čepukaitė. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Kūdikio besilaukianti Jurgita Tvarijonaitė su vyru Edgaru sūnų Tomą Juozapą išleido į pirmą klasę

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Dukrą Patriciją į pirmą klasę palydėjusi Laura Čepukaitė: „Svarbiausia – kad nebūtų patyčių“

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Rugsėjo 1-oji futbolininko Sauliaus Mikoliūno šeimoje: sūnus Kajus – į mokyklą, Oskaras – į darželį

 

TAIP PAT SKAITYKITE: Milisandros ir Algirdo Radzevičių sūnus Rokas pradėjo lankyti mokyklą: „Tai labai jaudinanti akimirka“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai