Natalija Bunkė pasipuošė masyviais akiniais: tinka ar geriau be jų?

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-09 19:04
Grupės „Pop Ladies“ lyderė Natalija Bunkė mėgsta eksperimentuoti su savo išvaizda – moteris dažnai nustebina įvairiomis šukuosenomis bei stiliaus sprendimais. Šįkart atlikėja nusprendė pasipuošti masyviais akiniais.

„Katažinos automobilyje radom akinius, tai tiesiog dėl linksmumo juos ir pasimatavau“,  – Žmonės.lt sakė Natalija, paklausta, ar minėti akiniai – naujasis jos aksesuaras, mat regėjimo sutrikimų moteris neturi po to, kai jai buvo atlikta akies operacija.

Prieš dvejus matus N.Bunkei buvo atlikta tik dešinės akies operacija, mat su kairiąja moteris matė gerai. Minėtą operaciją Natalija būtų pasidariusi dar anksčiau, nes jautė diskomfortą dėl prastai matančios dešiniosios akies, tačiau operaciją teko atidėti kuomet ji pasijuto esanti nėščia.

Po operacijos Natalijai pusmetį lauke reikėjo dėvėti akinius nuo saulės, kad apsaugotų operuotą akį nuo tiesioginių saulės spindulių.

Su minėtais akiniais nusifotografavusi Natalija patikino, kad dabar, praėjus daugiau kaip dvejiems metams po operacijos, ji mato puikiai ir apie akinius nė negalvoja.

„Po operacijos matau puikiai, akiniai – tik dėl linksmumo“, – patikino N.Bunkė.

Žmonės.lt kviečia skaitytojus įvertinti, ar N.Bunkei tiktų dėvėti akinius! Nuomonę išreikškite apklausoje!

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai