Natalija Bunkė pasekė Katažinos Zvonkuvienės pavyzdžiu: „Dabar galiu skristi užsitarnautų atostogų“

Natalija Bunkė pakeitė šukuoseną / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-02 14:50
Dar viena moteris pavasariui atėjus nusprendė pasikeisti. Natalija Bunkė, kaip ir jos kolegė Katažina Zvonkuvienė, prisiaugino ilgus plaukus.

„Pasikeitimai veža!!! Noriu trumpais, noriu ilgais, keiskis, kiek širdis geidžia. Kaip jums mano nauja plaukuosena?“ - savo feisbuko sekėjų klausė N. Bunkė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Iki šiol trumpais plaukais vaikščiojusi dainininkė nusprendė pasekti Katažinos Zvonkuvienės pavyzdžiu ir prisiaugino plaukus.

Natalija jau ne pirmą kartą išbandė plaukų priauginimo procedūrą. Dažnai savo stilių keičianti atlikėja atvira - eksperimentuoti ji nebijo.

Netrukus į šiltus kraštus pailsėti vyksianti Natalija Bunkė džiaugėsi, kad dabar ji kelionei 100% pasiruošusi.

Daugiau apie Natalijos besikeičiantį įvaizdį galite skaityti: Natalijos Bunkės metamorfozės: kuri šukuosena jai tiko labiausiai?

Neseniai ilgomis kasomis pasipuošė ir Katažina Zvonkuvienė. Natūralūs Katažinos plaukai siekė pečius, o dabar jie – iki pat sėdmenų. Šukuoseną pakeitusi dainininkė sulaukė galybės komplimentų, o jos bičiulė Liepa Norkevičienė, kartu buvusi grožio salone „Eliuzi“, patikino, kad dabar atėjo jos eilė keisti įvaizdį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai