Natalija Bunkė pakartojo Karklėje įamžintą akimirką: kai laukėsi Kristupo ir dabar, kai jam 5-eri

Natalija Bunkė Karklėje prie jūros 2011 ir 2016 metais, tuomet, kai laukėsi sūnaus Kristupo ir tuomet, kai šiam – 5-eri / Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-12 19:59
Turbūt kiekvienas turime kokią nors sau itin brangią vietą. Tokią, kurioje telpa tonos prisiminimų, emocijų, kuri susijusi su pačiais brangiausiais žmonėmis ir svarbiais gyvenimo įvykiais. Tokią, į kurią visuomet gera sugrįžti, pabūti, kurioje norisi juoktis ir verkti tuo pat metu.

Širdžiai brangų kampelį turi ir Natalija Bunkė. Jau daugelį metų Olando kepurės skardis prie Karklės jai kelia daug asmeniškų prisiminimų.

Čia ji mėgdavo lankytis pirmos santuokos metu, kai buvo ištekėjusi už Deivydo Zvonkaus ir įsikūrė Klaipėdoje, vėliau čia susituokė su Danieliumi Bunkumi.

Ši vieta Natalijai primena ir jos ir Vilmanto Dilio draugystę, kuomet pora ilgus vakarus leisdavo kalbėdamiesi ir grožėdamiesi jūros peizažu, čia iki šio ji dažnai atvyksta su Katažina Zvonkuviene, o kartais ir pati viena.

„Mėgstu tiesiog nuleisti kojas žemyn ir stebėti praplaukiančius laivus“, – Žmonės.lt sakė Natalija.

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

Ši vieta jai brangi ir dėl sūnaus Kristupo. Dar prieš penkerius būdama nėščia Natalija įsiamžino prie vieno iš ant skardžio esančių medžių. O dabar, praėjus tiems penkeriems metams, pakartojo kadrą. Viskas kaip ir taip pat – jūra ta pati, vieta ta pati – tik Kristupas jau nebe mamos pilve, o meiliai prisiglaudęs prie jos.

Tokie kadrai Natalijos fotoalbume atsirado ne šiaip sau. Artėjant Kristupo 5-ajam gimtadieniu ji sugalvojo surengti fotosesiją su sūnumi.

„Penkeri metai – jau apvalus skaičius, šioks toks mini jubiliejus. Norėčiau, kad įsiamžinimas šioje vietoje taptų gražia mūsų tradicija“, – Žmonės.lt kalbėjo Natalija.

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

Nors Kristupas dar mažas, Natalija jau bandė paaiškinti berniukui šios vietos prasmę.

„Bandžiau jam papasakoti. Sakiau, va, šioje nuotraukoje tu dar mano pilvelyje, o dabar – ūgtelėjęs, jau šalia manęs. Man smagu, kad daug aiškinti nereikėjo, Kristupas tiesiog prisiglaudė prie manęs tarsi supratęs mano jausmus“, – mintimis dalijosi Natalija.

Rugpjūčio 15 dieną jos sūnui sueis penkeri. Kaip per tuos metus pasikeitė Natalija? Kaip vaikas pakeitė ją, moterį, kaip asmenybę?

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

„Supratau, kad nėra gyvenime nieko svarbiau už vaiką. Sūnus mane kasdien moko kantrybės, moko dėlioti prioritetus. Žinoma, būna, palūžtu, nusileidžiu, bet stengiuosi būti ir griežta tuo pačiu. Kristupas – labai judrus, daug dėmesio reikalaujantis vaikas. Jis visuomet turi būti lyderis, o jei toks nėra – pyksta. Stengiamės su tėčiu auklėti, sakome, kad nebus visuomet taip, kad būsi dėmesio centre, bet kol kas jis nenori to suprasti“, – sakė Natalija.

Ji užsiminė, jog sūnaus draugai darželyje kartais pasako, kad štai, matė ją televizijos ekrane, žurnalų viršeliuose, Kristupas tuo didžiuojasi, tačiau, pasak Natalijos, dar tai priima vaikiškai.

„Stengiuosi sūnui paaiškinti, kad mama dirba tokį pat darbą kaip ir visi kiti, tiesiog pinigus uždirba dainuodama. Dabar darželyje nieko, gal mokykloje kils daugiau klausimų“, – sakė ji.

Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.
Gabijos Monikos Vainiutės nuotr.

Natalija neslepia ateityje galbūt norėtų susilaukti ir daugiau vaikų, tačiau kol kas šias mintis ji nustumia į tolimą ateitį.

„Kai atsiras brangus žmogus šalia, kai neabejosiu, jog čia – jis, tas vienintelis, tada. Norėčiau, kad antras vaikas gimtų šeimoje. O kol kas... kol iš širdies vieno išmesti negaliu, apie kitą galvoti neišeina“, – prasitarė.

Daugiau fotosesijos akimirkų – nuotraukų galerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė surengė fotosesiją pajūryje: „Dabar turiu gražią figūrą, galiu nekompleksuoti“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai