Natalija Bunkė: „Pačiai keista, kad Zvonkus kažkada mane lietė“

Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-01 21:21
Komiškoje televizijos laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankiusi dainininkė Natalija Bunkė atviravo apie buvusius vyrus, karjerą ir provokavo laidos vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių.

Kandžiu humoro jausmu pasižyminti Natalija vos įėjusi į studiją pasijuokė iš savęs, kad Bunkė ji – tik kol kas. Supraskite, neva garsi dainininkė intensyviai ieško trečio vyro.

„Mums tu visada būsi Ivanova, – mergautinę moters pavardę visiems priminė Mindaugas. – Mes tave norime įsivaizduoti visą laiką kaip nuo pat pradžių – dar neliestą.“

„Man net pačiai keista, kad Zvonkus kažkada mane lietė“, – pajuokavo N.Bunkė.

Pokalbiui pasisukus apie neseniai gimusius dainininkų Katažinos ir Deivydo Zvonkų dvynius, M.Stasiulis pasiteiravo, ar pora nepaprašė Natalijos tapti krikštamote. Kaip žinia, Natalija su savo pirmuoju vyru ir dabartine jo žmona puikiai sutaria.

„Kol kas dar ne, bet maža ką“, – nusišypsojo Natalija.

„Gal pakvies motina būti paskui... Na jūs ten taip įdomiai... Aš su savo jau nelabai taip“, – iš gerų Natalijos santykių su buvusiais mylimaisiais pasijuokė šiuo metu besiskiriantis M.Stasiulis.

Mindaugo ir Karolinos Stasiulių skyrybų prašymas Vilniaus miesto apylinkės teismą pasiekė praėjusių metų lapkritį. Šiuo metu jis susitikinėja su 11 metų jaunesne „mise“ Gabriele Martirosianaite.

Dėl šių aplinkybių Natalija nepraleido progos įgelti Mindaugui: „Pakalbėkime apie tave. Kas atsitinka vyrams, kuriems arti 40 metų? Kodėl jie renkasi jaunesnes moteris?“

„Todėl, kad vyresnės jau išmirusios visos“, – po kelias akimirkas trukusios pauzės prabilo Mindaugas

„Jaunesnės pigiau kainuoja. Jai mažiau dar reikia, jai dar botokso nereikia tiek daug leisti“, – galiausiai pati į savo klausimą atsakė Natalija.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Laidos metu N.Bunkė juokavo apie praėjusią vasarą Vilmanto Dilio sudegintas orchidėjas, apie į žiūrovus sviestas kelnaites grupės „YVA“ pirmojo pasirodymo televizijoje metu ir apie tai, kad sulaukia daug dėmesio iš jaunų vaikinų.

„Feisbuke man daug jaunų berniukų rašo. Įsivaizduojate, vienam 21-eri. Ką reiktų veikti su juo? Aš sakiau, kad su Bunkum niekada nekonkuruosiu rinkdamasi kuo jaunesnį“, – iš savo antro sutuoktinio pasijuokė Natalija.

Žmonės.lt primena, kad 40-metis Danielius Bunkus su 22-ejų Viktorija Siegel susižadėjo per Šv. Valentino dieną. Kad ir kaip kandžiai laidos metu buvo juokaujama apie Danielių, jo ir Natalijos penkiamečiam sūnui Kristupui Viktorija labai patinka.

„Koks tavo moters idealas? Kokios mergaitės tau patinka?“ – Kristupo paklausė laidos vedėjai.

„Man patinka Viktorija“, – atsakė berniukas.

„Čia iš darželio?“ – bandė pasitikslinti Mindaugas.

„Ne“, – papurtė galvą Kristupas.

„Ai, čia iš tėčio darželio...“ – ėmė kvatotis TV3 laidos vedėjai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai