Natalija Bunkė numetė 6 kilogramus: dietos prireikė dėl „susitraukusių“ drabužių

Natalija Bunkė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-24 14:11
Prieš daugiau nei pusę metų dainininkė Natalija Bunkė prisipažino, kad turi silpnybę valgyti naktimis. To rezultatas – priaugti 10 kilogramų. Nors visuomet ypač liekna buvusi atlikėja džiaugėsi priaugtais kilogramais, dalies jų Natalija nusprendė atsikratyti. Tad šiandien ji 6 kilogramais lengvesnė.

Kokia buvo Tavo lieknėjimo patirtis?

Jei atvirai, iki šiol apie lieknėjimą negalvojau, nes neturėjau antsvorio.
Šiemet situacija pasikeitė…

Kokia buvo motyvacija sulieknėti būtent dabar?

Teko persiūti vieną drabužį po kito ir tai mane labai suerzino. Atrodo, tik 6 kilogramai, bet man tai buvo nepriimtina. Esu scenos žmogus ir negaliu leisti sau būti apkūni! Nutariau pasakyti STOP svorio augimui ir pagaliau sutvarkyti savo mitybą padedant profesionalams.

Mano scenos kolegės Goda Alijeva ir Liepa Norkevičienė atrado Stokholmo dietą, o jų puikūs rezultatai įtikino, kad ir aš privalau pabandyti.

Kaip sekėsi laikytis dietos?

Mitybos specialistai man paruošė mitybos planą ir teliko jo laikytis. Iš pradžių buvo neįprasta, tačiau palaipsniui programa tapo teigiama priklausomybe.

Kai sakoma „dieta“, man iškart atrodo, kad reikės badauti, tačiau šį kartą viskas buvo kitaip – valgau skanų maistą normaliomis porcijomis ir visada jaučiuosi soti. Kiekvieną dieną nereikia valgyti to paties, anaiptol – receptai buvo įvairūs, o būtiniausi produktai lengvai prieinami bet kurioje parduotuvėje. Manau, taip turėtų maitintis kiekviena šeima, o ne tik tie, kuriems reikia mesti svorį! Iš viso numečiau 6 kilogramus ir visiškai nebeturiu antsvorio.

Pojūtis fantastiškas ir man labai patinka tai, ką matau veidrodyje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama