Natalija Bunkė laukia Vilmanto Dilio atsiprašymo: „Nesu monstras. Norisi jam padėti“

Natalija Bunkė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Laura Apanavičiūtė
Publikuota: 2016-06-20 12:55
Sekmadienio rytą Vilmantui Diliui įsiveržus į Natalijos Bunkės namus ir suniokojus bei sudeginus jos daiktus, pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ir skyrė krepšininkui baudą. N.Bunkė sako, kad policijai rašytą pareiškimą atsiimtų, jei Vilmantas atsiprašytų.

„Po incidento su Vilmantu nebuvo jokių pokalbių, jokių atsiprašymų. Manau, kol jis neišsiblaivys, tol nesupras, kas įvyko“, – Žmonės.lt sakė Natalija Bunkė. Su V.Diliu Žmonės.lt susisiekti nepavyko.

N.Bunkės žiniomis, V.Dilys šeštadienio naktį buvo naktiniame klube. Po to, sėdęs į taksi, atvyko į Natalijos namus. „Kiek žinau, jis iki atvažiavimo pas mane buvo klube ir jį matė sėdintį ant šaligatvio, besikeikiantį. Matyt, paskui sėdo į taksi ir sugalvojo, kad reikia atvažiuoti fejerverkų pašaudyti“, – sakė Natalija.

Jei šitas žmogus ateis, atsiprašys ir atlygins žalą, tada taip, yra galimybė, kad atsiimsiu pareiškimą.

Paklausta, kodėl šio įvykio metu jos namuose buvęs Danielius Bunkus nebandė stabdyti Vilmanto, o tik fotografavo ir filmavo, kaip krepšininkas niokojo turtą, Natalija teigė, kad tai padaryti buvo tiesiog neįmanoma.

„Danielius bandė stabdyti, bet kokiu būdu sustabdysi arklį. Vilmanto ūgis juk 208 centimetrai. Kaip sustabdysi, kai jis jau viską į laužą sudėjo, juk neišiminėsi iš ugnies. Danielius užsiėmė tuo, kuo reikėjo – gynė mano teritoriją ir bent jau ikiteisminiam tyrimui surinko medžiagą. Ačiū jam už tai, kad man nereikės įrodinėti, kuris žmogus taip padarė“, – Žmonės.lt kalbėjo Natalija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vilmantui Diliui už siautėjimą Natalijos Bunkės namuose skirta bauda ir pradėtas tyrimas​

Pasak dainininkės, buvęs jos sutuoktinis Danielius sekmadienio rytą pabudo nuo išdaužtų durų garso. Tuo metu vyras antrame namo aukšte miegojo su jųdviejų sūnumi.

Tačiau viskas įvyko labai greitai, jis nespėjo V.Dilio sustabdyti: „Niekas net į duris neskambino – mano namuose labai skardus durų skambutis ir tikrai Danielius būtų girdėjęs. O jis įėjo tiesiog su durimis. Viską, ką matė aplinkui, tą ir niokojo.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Pasak Natalijos, pastarąsias dienas Danielius su Vilmantu bendravo, nes yra draugai. Tačiau V.Dilys į dainininkės namus atvyko nieko nepranešęs.

„Aš suprantu, kad ne kiekvienam žmogui suprasti tokius dalykus, bet mes visi esame draugai. Vilmantas su Danieliumi yra draugai. Danielius yra daug kartų dalyvavęs pokalbiuose, kad Vilmantas susiimtų, negertų. Bet žmogus neklauso, jam atrodo viskas gerai. Žinot, kaip alkoholikai, jie pažada, kad taip nebesielgs, bet apsisuka ir vėl tą patį daro. Gali būti, kad Danielius kvietė Vilmantą atvykti, bet tikrai nekvietė lauže daiktų deginti ir durų spardyti“, – kalbėjo N.Bunkė.

Visgi ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto asmens būsto neliečiamumo pažeidimo dar gali būti nutrauktas, tačiau, anot N.Bunkės, Vilmantas turi atsiprašyti ir atlyginti padarytą žalą.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Jei šitas žmogus ateis, atsiprašys ir atlygins žalą, tada taip, yra galimybė, kad atsiimsiu pareiškimą. Aš nesu monstras, aš suprantu, kad yra jo karjera, jis krepšininkas, aš jam tikrai nelinkiu blogo. Nesinori, kad jis atrodytų kaip pajuokos objektas.

Dabar jis toks yra, bet norisi jam padėti, vis dėlto gyvenau su juo 2 metus ir tikrai liūdna, kad viskas taip baigėsi, – pasakojo Natalija. – Aš linkiu, kad jis suvoktų, ką padarė. Man atrodo, kad geriausias būdas būtų tiesiog imti ir atsiprašyti, ir pamiršti visus tuos nesutarimus.“

Sekmadienio rytą Natalija Bunkė feisbuke paskelbė, kad buvęs jos mylimasis V.Dilys, būdamas girtas, išdaužė jos namo Klaipėdos rajone duris, surinko daiktus (orchidėjas, drabužius) ir kieme juos degino. Tuo metu namuose buvo Natalijos buvęs sutuoktinis Danielius Bunkus ir jųdviejų sūnus. Natalija po koncerto buvo likusi Vilniuje.

Dainininkė sužinojusi apie incidentą anksti ryte iš Vilniaus skubiai nuvyko į Klaipėdos rajoną ir parašė pareiškimą policijai. Vilmantas Dilys areštinėje praleido 3 valandas, jam buvo nustatytas 1,21 promilės girtumas.

Dėl savo saugumo bijanti N.Bunkė sako, kad 3 valandos – per trumpas laikas, nes paleistas iš areštinės „toks žmogus norės tik dar labiau siautėti“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Saulius Skvernelis atsakė į Natalijos Bunkės prašymą: „Smurtas nėra vien socialiai pažeidžiamų šeimų bėda“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai