Natalija Bunkė: „Kelias į moters širdį – per vaiko meilę“

Natalija Bunkė su mylimuoju Edgaru / LNK nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-12 14:39
Įsimylėjusi, laiminga ir priaugusi dešimt kilogramų – taip galima apibūdinti neseniai 35-ąjį gimtadienį atšventusią dainininkę Nataliją Bunkę. Moteris jau pusmetį skaičiuoja kartu su nauju širdies draugu Edgaru, 8-eriais metais jaunesniu kriminalistu iš Kauno.

„Ar esu įsimylėjusi? O taip!“ – gyvenimo būdo laidai „Nuo... Iki...“ nedvejodama sakė dainininkė. Pora susipažino atsitiktinai. Dainininkė Edgarui Kaune perdavė gėles, turėjusias keliauti į Londoną, pas jo pusseserę ir Natalijos bičiulę.

„Įspūdį Edgaras paliko vos jį pamačius...“ – sakė Natalija.

Natalija pasakojo kone iš karto išsiaiškinusi Edgaro amžių – asmeniniuose santykiuose tai moteriai visada buvo labai svarbu. „Kaskart, sulaukusi laiškų iš gerokai jaunesnių vyrų, savęs klausdavau – ką gi aš su tokiu jaunuoliu veiksiu? Ogi nieko...“ – sakė Natalija.

Draugiškai naują širdies draugą priėmė ir Natalijos šešerių metų sūnus Kristupas. „Kelias į moters širdį – per vaiko meilę“, – populiarią frazę pakartojo Natalija. Pasak garsios moters, jei Edgaras nemylėtų jos sūnaus, santykiai būtų baigti.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. per LNK.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai