Natalija Bunkė išgyveno košmarą: į namus įsibrovęs girtas Vilmantas Dilys sudegino jos daiktus

Natalija Bunkė, Vilmantas Dilys / Teodoro Biliūno ir Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-19 09:17
Prieš kelias dienas su Vilmantu Diliu išsiskyrusi Natalija Bunkė išgyveno košmarą. Sekmadienio rytą apsvaigęs krepšininkas jėga įsibrovė į jos namus Klaipėdoje ir ėmė niokoti jos daiktus.

Pasak N.Bunkės, V.Dilys buvo visiškai girtas. Išdaužęs stiklą jis įsilaužė į namus, surinko dainininkei brangius daiktus ir kieme sukūręs laužą ėmė juos deginti. Tuo metu pačios N.Bunkės namuose nebuvo, ji po išvakarėse vykusio koncerto liko nakvoti Vilniuje.

„Ryte sulaukiau sesers, Danieliaus skambučių. Jie papasakojo, kas buvo, sakė, kad iškviesta policija“, – Žmonės.lt sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė: „Situacija beviltiška, nes policija negali sulaikyti asmens ilgiau nei 3 val.“

N.Bunkė sako per daug nenustebusi dėl šios situacijos, nes tai – jau ne pirmas kartas, kai nuo alkoholio apsvaigęs V.Dilys imasi panašių veiksmų.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Jis tą padaro ne pirmą kartą. Tačiau tai pirmas kartas, kai viskas taip žiauriai. Jis ir namą buvo apniokojęs, daiktus, rudenį buvo panaši situacija, tuomet buvome laikinai išsiskyrę. Bet pakalbėjome, kad gal viskas susitvarkys, kad jis užsikoduos, kaip nors išlips iš duobės. Išlipo, bet, va, jau mėnesį jis vėl geria. Kai negirtas – jis normalus žmogus, bet kai girtas... baisu“, – Žmonės.lt pasakojo N.Bunkė.

Tuomet, kai įvyko incidentas, N.Bunkės namuose Klaipėdoje nakvojo buvęs atlikėjos vyras Danielius Bunkus su judviejų mažamečiu sūnumi Kristupu. Būtent dėl sūnaus Natalija sako išgyvenanti labiausiai, visa tai vyko jo akivaizdoje.

TAIP PAT SKAITYKITE: Saulius Skvernelis atsakė į Natalijos Bunkės prašymą: „Smurtas nėra vien socialiai pažeidžiamų šeimų bėda“

N.Bunkė su V.Diliu skirtis galutinai nusprendė prieš kelias dienas. Pasak jos, pagrindinė tokio sprendimo priežastis – alkoholis.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Prieš mane jis niekada nėra kėlęs rankos, tik apstumdęs. Tačiau jis viską, kas papuola po ranka – daužo. Jam pikta, kad kažkas nepavyksta, kad kažkas jo nesupranta, pyksta, kad aš pykstu, jog jis geria. Bunkus dar bandė su juo kalbėti, sako, kam tu tą darai, kam tau to reikia. O jis apsvaigęs nekontroliuoja savęs“, – sakė ji.

Pasak N.Bunkės, labai svarbu apie tokius dalykus kalbėti garsiai, todėl ji ragina visas panašiose situacijose atsidūrusias moteris netylėti. „Man labai gaila, kad jį sulaikė tik trim valandom. Jis tuoj vėl grįš ir vėl siautės“, – sakė ji.

Klaipėdos apskrities VPK atstovė spaudai Andromeda Grauslienė patikino, kad Vilmantas Dilys į Klaipėdos rajono policijos komisariatą pristatytas apie 7 val. ryto.

Ten jis išbuvo tris valandas. Vyras buvo apklaustas ir paleistas. Jam už viešosios tvarkos sutrikdymą buvo surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas. Komisariate nustatytas ir V.Dilio girtumo laipsnis - 1,21 prom. alkoholio.

Dainininkė svarsto samdyti apsaugą.

Apie įvykį iš artimųjų išgirdusi N.Bunkė pasidalino įrašu ir feisbuke. Paviešinusi nuotraukas, kuriose matyti, kaip V.Dilys niokoja jos turtą, ji rašė:

„Viskas!!!! Tylėti daugiau nebegaliu... Nes bijau ne tik dėl savo gyvybės, bet ir savo sūnaus. Šį rytą visiškai girtas Vilmantas Dilys, su kuriuo mes jau keletą dienų išsiskyrę, išspyrė mano namo Klaipėdoje duris, ir įbėgęs pradėjo viską niokoti, sukrovė viską, ką rado po ranka į laužą ir pradėjo... Sudegė mano visos orchidėjos, rūbai... Baisiausia, tai kad tai matė mano mažametis vaikas, kuris tuo metu miegojo su tėčiu... Aš po koncerto likau Vilniuje.

Niekada negalvojau, kad žmogų šitais davesti gali alkoholis. Santykiai baigėsi... Ir baigėsi va taip... Aš nenoriu kad mano gyvenimas virstu tragedija...“

Netrukus Natalija pasidalino ir dar vienu įrašu:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai