Natalija Bunkė išduoda, kam paskutiniu metu skyrė laisvą savo laiką: „Ruošėmės iš anksto“

Natalija ir Kristina / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-07 08:37
Lapkričio 9-12 dienomis merginų grupė „Yva“ kviečia į susitikimą gyvai. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks jau tradicine tapusi mados, stiliaus bei grožio paroda „Moters pasaulis 2017“. Čia atvykusieji galės susitikti ir susipažinti su dainininkėmis. Žinomos merginos ne tik dainuos parodos atidaryme, jos turi paruošusios ir kitų staigmenų.

Parodoje galima bus įsigyti Natalijos kurtas nuostabias puokščių kompozicijas, Godos glaustinukių ir gražiausių rūbelių, o taip pat sesių Kristinos ir Natalijos kurtas apyrankes.

„Šiais metais parodai ruošėmės iš anksto, visą laisvą savo laiką nuo darbų skyrėme gamybai, iš anksto užsakinėjau ir rinkau gėles naujoms kompozicijoms, nes jau turėjau patirties iš praeitų parodų“, – pasakoja Natalija Bunkė.

Tomo Kaunecko nuotr.
Tomo Kaunecko nuotr.

„Labai laukiu šios parodos, nes nekantrauju pristatyti savo drabužių linijos naujienas, labai smagu kad visos trys būsime viename stende, nes mes viena kitą papildome, tad klientai galės prieš didžiąsias metų šventes išsirinkti dovanėlių savo artimiesiems“, – sako Goda Alijeva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai