Natalija Bunkė ir Vitalijus Cololo „Žvaigždžių duetus“ paliko be teisės sugrįžti

Natalija Bunkė ir Vitalijus Cololo / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-25 22:10
Natalijos Bunkės ir Vitalijaus Cololo pora iškrito iš šeštųjų „Žvaigždžių duetų“ lemiamų kovų ir nebesivaržys dėl geriausiųjų vardo. Juos kitą šeštadienį pakeis naujas – Evelinos Sašenko ir Edmundo Štengerio – Mundžio duetas.

Sykį Natalija ir Vitalijus jau buvo iškritę iš populiaraus LNK projekto, bet, pasinaudodamas veto teise, juos sugrąžino „Žvaigždžių duetų“ komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis. Antrąsyk veto teisė nebesuteikiama.

Šio šeštadienio vakarą žiūrovai gausiai balsavo už Natalijos ir Vitalijaus porą, vienu metu ji buvo žiūrovų lentelės pirmojoje vietoje. Galutiniuose žiūrovų rezultatuose ji atsidūrė gan aukštoje trečiojoje vietoje, bet nuo iškritimo tai jų neišgelbėjo.

Kino filmų vakaras labiausiai buvo nesėkmingas Justinai Jankevičiui ir Liepai. Jie užėmė paskutinę vietą, bet šią porą nuo iškritimo apsaugojo geri praėjusios savaitės rezultatai.

Susumavus dviejų savaičių rezultatus, pirmojoje vietoje tradiciškai atsidūrė Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė, antrojoje – Renata Voitechovskaja ir Deividas Norvilas, trečiojoje – Andrius Butkus ir Inga Valinskienė.

Visa „Žvaigždžių duetų“ turnyrinė lentelė tokia:

1. Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė
2. Renata Voitechovskaja ir Deividas Norvilas
3. Inga Valinskienė ir Andrius Butkus
4. Romas Bubnelis ir Aistė Pilvelytė
5. Mia ir Giedrius Leškevičius
6. Monika Kvietkutė ir Ruslanas Kirilkinas
7. Ieva Gervinskaitė ir Žilvinas Žvagulis
8. Justinas Jankevičius ir Liepa Mondeikaitė
9. Milisandra ir Algis Radzevičiai
10. Natalija Bunkė ir Vitalijus Cololo

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai