Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys pirmąkart viešumoje pasirodė kaip pora

Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-25 15:54
Šeštadienio popietę gausus garsenybių būrys rinkosi Vilniaus senamiestyje – skubėjo pasveikinti grupės „Pop Ladies“ narės Liepos Mondeikaitės vestuvių proga. Į ceremoniją Šv.Mikalojaus bažnyčioje atvyko ir atlikėja Natalija Bunkė bei krepšininkas Vilmantas Dilys. Jiedu į bažnyčią atėjo kartu, pirmąkart viešai pasirodė kaip pora.

Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius šeštadienį susituokė po metus trukusios draugystės.

Vestuvių ceremoniją jaunavedžiai surengė pačiame Vilniaus centre, vėliau per šimtą svečių pakvietė į užmiestyje esantį pramogų kompleksą „Jusinė“.

L.Mondeikaitės ir E.Norkevičiaus švente garsenybės džiaugėsi nuo pat pradžių – nešini gėlėmis vienas po kito traukė prie bažnyčios, vėliau negailėjo sveikinimų jaunavedžiams ir atrodė nusiteikę rimtai pasilinksminti.

Plačias šypsenas svečių gretose demonstravo ir drauge į ceremoniją atvykę N.Bunkė ir V.Dilys – nors kalbos apie romantiškus jųdviejų santykius pramogų pasaulio užkulisiuose netilo jau kuris laikas, atrodo, kad nebeslėpti draugystės jiedu nutarė tik dabar: pirmąsyk viešai pasirodė kaip pora. 

Nataliją Bunkę šiai šventei papuošė dizainerė iš Šiaulių Airida Skrickienė, kuri siuvo nuotakos suknelę birželį už krepšininko Aido Juškevičiaus ištekėjusiai Simona Kniazevaitei.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

N.Bunkė ir V.Dilys drauge ne kartą buvo pastebėti ir anksčiau, tačiau apie savo santykius niekada neatviravo. 

Pastarajį kartą prieš savaitę jiedu pasirodė Palangoje vykusiose „Eneos 1000 km lenktynėse“. Tąsyk pademonstravo tarpusavyje suderintą aprangą. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai