Natalija Bunkė ir Katažina išbandė spalvotus lęšius: kokios spalvos akys tinka labiau?

Katažina Zvonkuvienė ir Natalija Bunkė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-30 17:14
Kartais visi užsimanome kokių nors pokyčių – keičiame buto interjerą, mitybos įpročius, hobius, stilių ar net… akių spalvą. Kodėl gi ne, jeigu šiais laikais kontaktiniai lęšiai suteikia galimybę pabūti ir mėlynake, ir žaliaake – o kuri gi moteris nemėgsta paeksperimentuoti su savo išvaizda?

 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Grupės „Pop Ladies“ merginos Natalija Bunkė, Katažina Zvonkuvienė, Liepa Mondeikaitė ir Anžela Adamovič neatsispyrė pagundai išbandyti spalvotus kontaktinius lęšius.

Tik vienai grupės merginai – L.Mondeikaitei  – reikia lęšių su dioptrijomis, tačiau tai irgi ne problema, jeigu Liepa sugalvotų pasidžiaugti kitokia akių spalva: „Air optix colors“ spalvotieji lęšiai būna ir su dioptrijomis, ir be jų  – skirti tik akių spalvos pasikeitimui.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Natalijos Bunkės natūrali akių spalva – tamsiai mėlyna, tačiau atlikėja atskleidė, kad išbandžiusi skirtingų spalvų lęšius liko sužavėta šviesiai mėlynais, kurie jai, šviesiaplaukei, tiko prie veido.

„Dabar mano akys skaisčiai žydros, vandenyno spalvos, man labai patinka!“ – šypsojosi N.Bunkė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ar akių spalvos keitimas gali tapti madingas ir populiarus, kaip kad makiažo darymasis? „Mados ateina ir praeina, bet jeigu moteris nori taip pasipuošti – visiškai nebesvarbu, madinga tai ar ne“, – įsitikinusi Natalija.

Spalvotus akių lęšius išbandė ir natūralias tamsiai rudas akis turinti Katažina Zvonkuvienė. „Būna dienų, kai nori ką nors šiek tiek pakeisti: šukuoseną, batus, stilių. Aš visuomet norėjau paeksperimentuoti, kaip man tiktų kita akių spalva“, – sakė ji.

K.Zvonkuvienė ne kartą girdėjo specialistų patarimus net nebandyti spalvotų lęšių. Esą jos akys tokios tamsios, kad bet kokia kita spalva bus per blanki ir jos tiesiog nesimatys. Tačiau šį kartą dainininkė atrado mėlynus lęšius, kurie padėjo jai laikinai pakeiti akių spalvą. 

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Netiko nei žalia, nei pilka – jų tiesiog nesimatė ir akys vis tiek atrodė rudos. Bet mėlyna! Nuotraukoje gal taip nesimato, bet gyvai atrodžiau kaip velniukas“, – juokėsi atlikėja.

Kasdien ji sako lęšių nenorinti nešioti, tačiau kartais, ypač koncertų metu, pažaisti spalvomis tiesiog įdomu. „Pavasarį ar vasarą prie ryškių drabužių atrodo gražiai“, – sakė Katažina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai