Natalija Bunkė atvirai prakalbo apie santykius su 8 metais jaunesniu mylimuoju

Natalija Bunkė su mylimuoju Edgaru / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-04 12:37
Dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė – viena charizmatiškiausių pramogų pasaulio moterų. Prieš daugiau nei 10 metų seksualiu ir jaunatvišku įvaizdžiu išgarsėjusi grupės „Yva“ narė šiandien yra sėkminga, graži ir brandi moteris, kuri apie savo asmeninį gyvenimą žiniasklaidai kalba vis rečiau.

Tačiau Natalija atvėrė širdį apie savo nelengvą charakterį, motinystės džiaugsmus bei rūpesčius ir aštuoneriais metais jaunesnį mylimąjį. Vietoje nenustygstanti N. Bunkė laidos „Raudonas kilimas“ komandai prisipažino visada esanti atvira naujoms galimybėms. „Aš nemoku sėdėti vietoje. Kai įdarbini savo pomėgius, tai tau tiesiog dirbti nereikia. Mano galvoje sukasi įvairiausių minčių, verslo idėjų, ir tai tikrai nėra mano paskutiniai mažyčiai versliukai“, – apie ateities planus kalbėjo N. Bunkė.

Laiką scenoje dievinanti dainininkė prisipažino, kad visgi svarbiausia veikla yra motinystė. N. Bunkė pasakojo, kad atsiradus sūnui Kristupui padaugėjo rūpesčių ir atsakomybių, tačiau laikas su vaiku atperka viską. Nors moteris su sūnaus tėčiu Danieliumi Bunkumi yra išsiskyrusi, džiaugiasi jo ir sūnaus gražiu bendravimu: „Džiaugiuosi, kad Kristupas turi tokį tėtį, kuriam ne vis vien ir ne vienodai, kaip jis auga, ir prie to auklėjimo jis stipriai prisideda.“

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

Moteris atskleidė, kad jau daugiau nei pusę metų jos širdis užimta. N. Bunkė atviraus, kad pirmiausia ją labai gąsdino amžiaus skirtumas – moters mylimasis net aštuoneriais metais jaunesnis, tačiau užgimti meilei tai nesutrukdė. „Mane kaip moterį sužavėjo tai, kad jis yra kriminalinės policijos pareigūnas. Ta uniforma...“, – svajingai kalbėjo Natalija.

Žinoma moteris pasakojo, kad jai santykiuose svarbiausia jausti antrosios pusės vyriškumą ir ramybę. „Aš nenoriu fejerverkų namuose, juos turiu savo darbe. Namuose aš esu visiškai šeimyniška, nusivaliusi makiažą ir stovinti prie puodų“, – pasakojo N. Bunkė.

Kaip N. Bunkei pavyksta suderinti laiką darbui ir šeimai? Kas tas paslaptingasis dainininkės mylimasis? Kokie moters ateities planai? Apie visa tai ir dar daugiau – jau šiandien, 18 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai