Natalija Bunkė apie mylimojo drąsą: „Žinote, ką Natalija pasakė? Čia baisiausias dalykas...“

Natalija Bunkė su mylimuoju Edgaru / Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-26 18:46
Per sausio 26 dieną vykusius muzikos apdovanojimus M.A.M.A atlikėja ir TV laidų vedėja Natalija Bunkė prikaustė susirinkusiųjų žvilgsnius. Ir viskas ne dėl įspūdingos suknelės, kuri prie ryškaus raudono kilimo itin derėjo. Beje, šiandien Natalijos Bunkės įvaizdžiu rūpinosi dizainerė Airida Skrickienė, o Edgaras savo išvaizdą ir stilių patikėjo „Gentlemen Concept“. Visą dėmesį Natalija Bunkė pasiglemžė vien dėl to, kad pirmą kartą nusprendė viešai pristatyti savo naująjį draugą.

„Iš pradžių norėjome raudonu kilimu žengti ne kartu. Tačiau pagalvojome, kam žaisti šį katės ir pelės žaidimą. Ne tas amžius. Kam reikia, jog fotografai mus gaudytų kažkur besislapstančius“, – visiškai be užuolankų kalbėjo žinoma moteris.

Natalija pasakojo, kad su mylimuoju Edgaru kartu jie jau ne vieną mėnesį. Štai šį ypatingą vakarą ir pamanė: o kam savo santykius slėpti?

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr.

„Gerai jaučiuosi. Tai man pirmas kartas“, – lakoniškai su žiniasklaida bendravo N. Bunkės mylimasis.

Pasiteiravus atlikėjos, ar draugui, kuris į M.A.M.A atvyko ir raudonu kilimu žengė pirmą kartą, ji skyrė padrąsinančius žodžius, Natalija šyptelėjo: „Žinote, ką Natalija pasakė? Čia baisiausias dalykas. Kai reikia kelių sekundžių, net ne sekundžių, o pusvalandžio susikaupimui. Pasakiau, jog man dabar reikia erdvės. Suprantu jį, jam iš tikrųjų yra sudėtinga.būti su tokiu žmogumi, kaip aš.“

Natalija Bunkė su mylimuoju Edgaru
Natalija Bunkė su mylimuoju Edgaru

N. Bunkė prispažino, kad ateityje ji su Edgaru vengs viešumos. Iki šiol jie laikėsi atokiau, nes jis – nėra viešas žmogus.

„Edgarui reikėjo daug stiprybės. Žmogus jaudinasi. Vyras šiuo metu man gniaužia ranką“, – visiškai atvirai apie jų pasirodymą kalbėjo „Pop Ladies“ narė.

Žmonės.lt primena, kad be jokių užuolankų su žiniasklaida bendraujanti Natalija Bunkė savo širdies draugą slėpė ilgai – neatskleisdavo net jo vardo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai