Narkotikų perdozavusi Demi Lovato kenčia nuo komplikacijų

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-01 19:00
Narkotikų perdozavusi amerikiečių aktorė ir dainininkė Demi Lovato kenčia nuo stiprių komplikacijų, praneša TMZ.

Praeitą antradienį garsenybė buvo skubiai išgabenta į ligoninę – jos būklė buvo ypatingai sunki.

D. Lovato slaugantys medikai vėliau atskleidė, kad moteris vartojo itin stiprias psichotropines medžiagas: metamfetaminą ir heroiną. Laimei, šiuo metu dainininkės būklė stabili ir pavojus jos gyvybei nebegresia.

Tačiau šis įvykis nepraėjo be pasekmių – Demi šiuo metu kenčia nuo stiprių komplikacijų. Anot minėto portalo, aktorę nuolat pykina, ji stipriai karščiuoja. Tiesa, tokios pasekmės – įprastos tiems, kurie perdozavo opiatų.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

D. Lovato narkotikus vartojo antradienio popietę, savo namuose Holivude. Žvaigždė savo apartamentuose buvo surengusi vakarėlį.

Pasak TMZ, artimiausi Demi draugai žinojo, kad ši ir vėl turi problemų dėl kvaišalų. Dainininkė pasidarė agresyvi ir nenuspėjama. Anot neįvardytų šaltinių, buvo tik laiko klausimas, kada nutiks nelaimė.

Artimo šaltinio teigimu D. Lovato vėl įniko į narkotikus po to, kai atleido savo terapeutą, kuris padėjo jai kovoti su priklausomybėmis.

„Tie žmonės, su kuriais pastaruoju metu ji leidžia laiką nėra jos tikri draugai. Ji jiems nė kiek nerūpi. Savo tikrus draugus ji nustūmė į šalį“, – „People“ sakė artimas Demi draugas.

„The Jonathan Ross Show“ apsilankiusi dainininkė dar spalį atvirai papasakojo apie paskutiniąją intervenciją, kuomet tėvai uždraudė Demi bendrauti su jaunesne seserimi Madison De Le Garza, kuriai dabar – 16 metų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Demi atsivėrė ir nuoširdžiai papasakojo apie bėdas su alkoholiu, narkotikais, psichinės sveikatos problemas: depresiją, mintis apie savižudybę bei savęs žalojimą.

„Man teko išgyventi sunkumus bei nuo jų gydytis, todėl dabar, kai perėjau į kitą pusę, naudoju savo istorijas norėdama padėti kitiems ir įkvėpti juos ieškoti reikiamos pagalbos.

Mano šeima, tikrai artimi draugai ir vadybininkas, jie visi palaikė mane. Be jų manęs čia nebūtų. Taip pat ir mano gerbėjai – jie davė man priežastį gyventi, už ką būsiu amžinai dėkinga“, – susijaudinusi tuomet kalbėjo dainininkė.

Demi jau seniai turėjo rimtų problemų su narkotikais, tačiau jau šešerius metus buvo švari.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai