Narkotikų perdozavusi Demi Lovato gydosi reabilitacijos ligoninėje: nutraukė muzikinį turą

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-15 10:17
Po narkotikų perdozavimo iš ligoninės neseniai išėjusi amerikiečių dainininkė ir aktorė Demi Lovato (25), kurį laiką dėmesį telks tik į savo sveikatą, praneša Daily Mail. Popžvaigždė atšaukė savo muzikinį turą ir šiuo metu gydosi reabilitacijos centre Čikagoje.

Reabilitacijos klinikoje dainininkė žada praleisti net keletą mėnesių. Anot E news, jai jau yra sudaryta ir gydymo programa. "Demi šiuo metu su niekuo nebendrauja ir yra susitelkusi ties savimi ir savo sveikata", – pasakojo artimas jos draugas.

Demi atsiribojo netgi nuo savo buvusio vaikino Wilmerio Valderramos, kuris po buvusios mylimosios perdozavimo dienas leido šalia jos, ligoninėje.

Demi Lovato / Vida Press nuotr.
Demi Lovato / Vida Press nuotr.

"Demi šeima labai nori iš jos gyvenimo pašalinti visus dalykus, kurie gali ją blaškyti. Šiuo metu ji privalo susitelkti tik į savo sveikatą", – kalbėjo D. Lovato draugas.

Jos vadybininkai stengiasi iš Demi gyvenimo pašalinti visus "draugus", kurie galėtų pakenkti jos sveikatai arba grįžti prie gyvybės vos nekainavusių įpročių.

Demi Lovato / Vida Press nuotr.
Demi Lovato / Vida Press nuotr.

Sekmadienį D. Lovato instagrame pasidalijo įrašu, kuriame dėkoja gerbėjams ir visiems tiems, kurie ją palaikė šiuo sunkiu laikotarpiu.

"Aš visuomet atvirai kalbėjau apie savo priklausomybes. Supratau tai, kad ši liga taip paprastai nedingsta. Tai yra dalykas, su kuriuo aš dar nebaigiau kovoti", – rašė ji.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai