Narkotikų perdozavusi dainininkė Demi Lovato reabilitacijos klinikoje žada gydytis likusius metus

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-01 16:50
Dainininkė ir aktorė Demi Lovato – turi dėl ko didžiuotis. Po liepą pasaulį sukrėtusio narkotikų perdozavimo, kuris vos nesibaigė merginos mirtimi – prieš keletą dienų ji paminėjo 90 dienų blaivybės sukaktį.

Pasak užsienio naujienų portalo „Daily Mail“, dainininkė reabilitacijos klinikoje žada gydytis visus likusius metus. 

„Demi yra dėkinga už tai, kad liko gyva ir daro viską, ką tik gali, kad nebegrįžtų prie senų įpročių“, – antradienį minėtam naujienų portalui pasakojo artimas Demi draugas. 

Anot jo, D. Lovato supranta, kad jos laukia ilgas kelias ir į savo sveikatą šiuo metu žiūri itin rimtai. 

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.
Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.

Pasitaisiusia dukros sveikata džiaugiasi ir Demi mama Dianna De La Garza. 

„Ji jau 90 dienų nevartoja jokių kvaišalų. Aš negalėčiau jaustis dėkingesnė ir labiau ja didžiuotis. Priklausomybė yra liga, o jos atsikratyti – didelis ir sunkus darbas. Šioje situacijoje nėra lengvesnio kelio“, – sakė ji. 

Demi Lovato nuo narkotikų perdozavo liepos 24-ąją savo namuose Holivude. Žvaigždė savo apartamentuose buvo surengusi vakarėlį.

Pasak TMZ, artimiausi Demi draugai žinojo, kad ši ir vėl turi problemų dėl kvaišalų. Dainininkė pasidarė agresyvi ir nenuspėjama. Anot neįvardytų šaltinių, buvo tik laiko klausimas, kada nutiks nelaimė.

Artimo šaltinio teigimu D. Lovato vėl įniko į narkotikus po to, kai atleido savo terapeutą, kuris padėjo jai kovoti su priklausomybėmis.

„Tie žmonės, su kuriais pastaruoju metu ji leidžia laiką nėra jos tikri draugai. Ji jiems nė kiek nerūpi. Savo tikrus draugus ji nustūmė į šalį“, – „People“ sakė artimas Demi draugas.

Demi Lovato su seserimi Madison De La Garza (2011 m.) / Vida Press nuotr.
Demi Lovato su seserimi Madison De La Garza (2011 m.) / Vida Press nuotr.

„The Jonathan Ross Show“ apsilankiusi dainininkė dar spalį atvirai papasakojo apie paskutiniąją intervenciją, kuomet tėvai uždraudė Demi bendrauti su jaunesne seserimi Madison De Le Garza, kuriai dabar – 16 metų.

Demi atsivėrė ir nuoširdžiai papasakojo apie bėdas su alkoholiu, narkotikais, psichinės sveikatos problemas: depresiją, mintis apie savižudybę bei savęs žalojimą.

„Man teko išgyventi sunkumus bei nuo jų gydytis, todėl dabar, kai perėjau į kitą pusę, naudoju savo istorijas norėdama padėti kitiems ir įkvėpti juos ieškoti reikiamos pagalbos.

Mano šeima, tikrai artimi draugai ir vadybininkas, jie visi palaikė mane. Be jų manęs čia nebūtų. Taip pat ir mano gerbėjai – jie davė man priežastį gyventi, už ką būsiu amžinai dėkinga“, – susijaudinusi tuomet kalbėjo dainininkė.

Demi jau seniai turėjo rimtų problemų su narkotikais, tačiau jau šešerius metus buvo švari.

Naujausi straipsniai