Naomi Campbell bus įteiktas ypatingas apdovanojimas: ji pripažinta mados ikona

Naomi Campbell / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Turbūt nėra nė vieno negirdėjusio Naomi Campbell vardo. 49-erių metų supermodelis, it kometa įsiveržęs į mados pasaulį, kaip reikiant jį supurtė. Juodąja pantera vadinama moteris ant podiumo karaliauja jau daugiau kaip 30 metų – mados pasaulyje ji debiutavo būdama 16-os.

Britų modeliui per kasmet rengiamus mados apdovanojimus, vyksiančius gruodžio 2-ąją, bus suteiktas mados ikonos apdovanojimas. Tokiu būdu bus įvertinta ne tik N. Campbell karjera, bet ir jos labdaringa veikla, praneša naujienų portalas „Harpers Bazaar“. 

Naomi Campbell / „Scanpix“ nuotr.

„Negalime įsivaizduoti nieko kito, kas būtų šio apdovanojimo nusipelnęs labiau nei Naomi Campbell, – teigė asociacijos „British Fashion Council“, teikiančios šį apdovanojimą, direktorė Caroline Rush. – Jos balsas turi ypatingą įtaką“.

Anot C. Rush, supermodelis atstovauja moterų balsą, nepriklausomybę ir žavesį. Būtent už tai, ji stipriai pasižymėjo mados pasaulyje. 

Pati Naomi nedaugžodžiavo ir patikino esanti giliai sujaudinta tokio svarbaus apdovanojimo. 

Dešimtojo dešimtmečio pradžioje Naomi Campbell su dar penkiomis kolegėmis buvo paskelbtos savo kartos supermodeliais – tuo metu jos buvo pačios geidžiamiausios manekenės.

Šiuo metu moteris ne tik drąsiai žengia podiumu, nepaisydama savo amžiaus, bet ir užsiima labdaringa veikla. Nuo 2005-ųjų ji turi savo labdaros organizaciją „Charity for Relief“, renkančią lėšas įvairiems projektams.

Supermodeliui Naomi Campbell – 45-eri (57 nuotr.)
+51
Skaitykite daugiau