Namų puošybos salono atidarymas su naujuoju „Maserati“ sudomino garsenybes

„The Home Story“ salono atidarymas / Renginio organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-09 09:50
Trečiadienio vakarą vilniečiai rinkosi į naujojo salono „The Home Story“ atidarymo vakarą miesto stiliaus centre „Europa“.

Į renginį atvyko atlikėjos Urtė Šilagalytė ir Skaistė Steikūnaitė, aktorė Nijolė Narmontaitė, iliuzionistas Mantas Wizard, politikas Žilvingas Šilgalis su dukra, treneris Martas Kalendra, aktorės Valda Bičkutė ir Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė, stilistė Violeta Malevska su dukra Paule, fotografė Elly Jurelly, žurnalistė ir rašytoja Laima Lavaste, verslininkė Nora Lapinskienė, dizainerė Milda Bordeaux su draugu, verslo konsultantu Samu Bhaskaru, prodiuseris Gediminas Jaunius, verslininkė Aurelija Rusteikienė su dukra, vyrų stiliaus konsultantas Algirdas Gricius su drauge, dizainerė Agnė Deveikytė, įvaizdžio konsultantė Alvyda Jasilionytė ir kt.

Renginio vedėjas, aktorius Vytautas Rumšas pakvietė visus leistis į unikalią grožio bei namų puošybos pažinimo kelionę ir drauge kurti jaukių namų istoriją.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

„Mūsų įmonės atstovaujamų prekių ženklų gaminius galima rasti pasaulyje pripažintose parduotuvėse, tokiose kaip „Harrods“ Londone, „Le Bon Marche“ Paryžiuje, „KaDeWe“ Berlyne ar Penktojoje Aveniu Niujorke“, – sakė salono „The Home Story“ įkūrėjas Tomas Marijošius.

Vakaro svečiams buvos itin smalsu apžiūrėti prekybos centro fojė pastatytą naująjį „Maserati Ghibli“ ir šio automobilio prekės ženklo vardu pavadintą namų kvapą. Tai unikalus kolekcinis aromatas, kurį prabangių automobilių kompanijai sukūrė garsusis itališko parfumerijos prekės ženklo „Dr. Vranjes“ įkūrėjas Paolo Vranjesas. Šiam aromatui iš karto buvo lemta tapti aromaterapijos meistriškumo simboliu, išaukštinančiu kokybę bei eleganciją.

Restorano „Amandus“ komanda, vadovaujama virtuvės šefo Deivydo Praspaliausko, vakaro svečiams ruošė gurmaniškus užkandžius, kurie turi glaudžias sąsajas su aromatais. „Jau kuris laikas neatsistebiu maisto ir kvapų derme. Juk kiekvienas patiekalas turi savo unikalų, išskirtinį kvapą, – sako D. Praspaliauskas, kurio įkurtame restorane iš pradžių lankytojus pasitinka originalus namų kvapų aromatas. – Restoranas dvelkia žole, tabaku, citrusiniais vaisiais. Unikalus kvapas nuteikia jaukumui, žadina apetitą.“

Elaima.lt

Naujausi straipsniai