Namų kine – serialas „Made in Italy“: tai lyg itališka „Ir velnias dėvi Prada“ versija

Serialas „Made in Italy“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-12-09 14:36
Itališka „Ir velnias dėvi Prada“ versija – taip galima apibūdinti serialą „Made in Italy“, kurį jau gali išvysti „ŽMONĖS Cinema“ namų kino žiūrovai. Praėjusiais metais sukurtas serialas nukelia į 1970-ųjų Milaną, laikotarpį, kai Italijos mada užkariavo visą pasaulį.

Pagrindinė serialo herojė, jauna meno istorijos studentė Irena, neapsikentusi seksistinių konservartyvių dėstytojų pažiūrų, meta studijas ir įsidarbina mados žurnale „Appeal“. Merginą ima kuruoti mados vizionierė, vyriausioji žurnalo redaktorė Rita, kurią paperka Irenos talentas ir atsidavimas darbui.

Bendravimas su garsiausiais drabužių dizaineriais, spalvingos mados fotosesijos, rašymas – svaiginantis mados pasaulis apsuka Irenai galvą ir jos tėvai bei sužadėtinis įsitikina – ji nebe ta mergina, kuri buvo anksčiau. 1970-ųjų mados pasaulį matome Irenos akimis – tai esminių pokyčių laikas garsiausioje pasaulio madų sostinėje. Žymiausi dizaineriai ima keisti kryptį ir aukštąją madą pritaiko prie paprastų žmogių gyvenimo ritmo ir poreikių.

„Made in Italy“ – nostalgija persmelktas meilės laiškas didiesiems Italijos mados pradininkams. Serialo kūrėjai kruopščiai atkuria ne tik kiekvieno dizainerio istoriją, bet ir atskleidžia tikrus archyvinius kadrus, žiūrovams suteikdami galimybę pažvelgti į mados, kultūros bei miesto istoriją.

Aštuoniose serijose išvystame tokius garsius prekės ženklus kaip Missoni, Armani, Prada, Versace, Valentino. Jų sukurti drabužiai amžiams pakeičia ne tik Ireną ar Milaną, bet ir visą mados pasaulį. O juk kam nepatinka drabužių etiketės ant kurių parašyta „Made in Italy“?

„ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformos prenumeratoriai serialą „Made in Italy“ žiūri nemokamai. Serialą rasite: zmonescinema.lt, paspaudę ČIA.

Naujausi straipsniai