Namų energija pagal kinų horoskopą

Keturios stichijos: Vanduo, Žemė, Ugnis ir Oras / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Bet koks daiktas namuose turi tam tikrą energiją. Kad namuose būtų gera, jie turi būti įrengti taip, kad jų energija harmoningai derėtų su jūsų energija. Kaip tai padaryti? Į daugelį klausimų padės atsakyti kinų išmintis.

Norėdami žinoti, ką ir kaip namuose įrengti, išstudijuokite kinų horoskopą. Pagal jį kiekvienus metus globoja vienas iš šių elementų: Metalas, Ugnis, Medis, Vanduo arba Žemė.

Kinijoje Naujieji metai ateina šiek tiek vėliau nei pas mus. Taigi jei gimėte sausį ar vasarį, pirmiausia pasitikslinkite, kuriais iš tikrųjų metais gimėte pagal kinų kalendorių.

Sužinokite, kokio elemento energiją jūs atitinkate

Jei jūsų gimimo metai baigiasi skaičiais 0 arba 1, atitinkate Metalo elementą. Esate atkaklus, ryžtingas, mėgstate vadovauti, drąsiai siekiate savo tikslo. Tarsi magnetas traukiate prie savęs kitus žmones.

Jei jūsų gimimo metai baigiasi skaičiais 2 arba 3, atitinkate Vandens elementą. Esate lankstus, nepastovus, nenuspėjamas, gebate prisitaikyti prie besikeičiančių gyvenimo sąlygų. Dievinate laisvę, esate lakios vaizduotės.

Jei jūsų gimimo metai baigiasi skaičiais 4 arba 5, jums įtaką daro Medžio elementas. Labiau už viską dievinate laisvę. Išsiskiriate puikiais diplomatiniais gebėjimais, intelektualumu.

Jei jūsų gimimo metai baigiasi skaičiais 6 arba 7, jus veikia Ugnies elementas. Esate impulsyvus, per gyvenimą einate veržliai ir nesustodamas. Jūsų gyvenimas kupinas nuotykių, mėgstate rizikuoti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip priimti svečius ir patiems svečiuotis neprarandant energijos

Jei jūsų gimimo metai baigiasi skaičiais 8 arba 9, jus veikia Žemės elementas. Esate atsargus, kantrus ir atkaklus. Jums labiau nei kitiems rūpi skalsus gyvenimas. Tvirtai stovite ant žemės ir nemėgstate permainų.

Kinijoje Naujieji metai ateina šiek tiek vėliau nei pas mus. Taigi jei gimėte sausį ar vasarį, pirmiausia pasitikslinkite, kuriais iš tikrųjų metais gimėte ne pagal mūsų, o pagal kinų kalendorių. Jei gimėte paskutinėmis senųjų metų arba pirmomis naujųjų metų dienomis, gali būti, kad jums įtakos turės keli skirtingi elementai.

Medžiui reikia Ugnies ir Vandens

Jei jūsų elementas Medis, namuose gerai jausitės, jei bus įrengtas ugnies elementas, pavyzdžiui, židinys. Taip pat jums, norint gerai jaustis, tiks nuolat užsidegti žvakių. Namų sienas galite dažyti raudonais, geltonais arba oranžiniais atspalviais. Taip pat jums reikia ir Vandens. Šio elemento energiją sustiprinsite įsigiję akvariumą. Vengti turėtumėte Metalo elementų, ypač miegamajame, nes į santykius gali įsisukti šaltis. Miegamojo kambariui tiks terakotos ar rudi atspalviai, derinami su tamsiai mėlynais ar žaliais tonais.

Ugnis dera su medžiu ir žeme

Šis elementas puikiai dera su Medžiu ir Žeme. Medis maitina Ugnį, suteikia komforto, pakursto gyvenimo aistras. Rinkitės natūralias gamtos spalvas: žalsvą, šviežios žolės, mėtų, samanų žalumą, tiks ir gelsvai rusva žemės spalva, rudens atspalvių paletė. Tačiau jei interjere bus per daug Medžio, galite jaustis prastai. Ypatingos energijos suteiks kambaryje pastatyta medinė skulptūra ar įspūdingas kambarinis augalas. Bet kuriam kambariui jūsų namuose jaukumo suteiks knygos. Net ir miegamajame tarsi atsitiktinai ant palangės padėtos kelios knygos jus veiks labai palankiai. Vonioje Medžio ir Žemės energiją papildykite melsvais tonais ar jūros elementais: kriauklėmis, akmenėliais, vandens nugludintais medžio elementais.

Spalvos interjere / Shutterstock nuotr.

Vandeniui namuose būtinas Metalas

Savo namų interjere naudokite metalo detales, tik venkite sidabro, kuris dar labiau skatina Vandens globojamų žmonių jautrumą. Stabilumo ir ramybės jums suteiks ir Medžio elementas. Tai gali būti drėgmę mėgstantys kambariniai augalai, medinės interjero detalės. Tiesa, medis turi būti kuo mažiau apdorotas, kiek galima natūralesnis. Net miške rasta įdomios formos šaka jus veiks itin teigiamai. O jei ją papuošite nedideliais metaliniais žibintais – Metalo elementu – bus dar geriau.

Virtuvės interjeras / „Shutterstock“ nuotr.

Metalas dera su Vandeniu ir Žeme

Atvirumo, nuoširdaus bendravimo atmosferą jūsų namuose padės sukurti Vandens ir Žemės elementai. Prisiminkite lietuviškuoju auksu vadinamą gintarą arba jo gelsva spalvą, tai jus veiks itin stipriai ir teigiamai. Interjere gali būti ir šiek tiek Vandens atspalvių: žalsva, gilios jūros mėlyna, melsva. Jie harmonizuos, ramins ir paguos, tačiau prisiminkite, kad bet kur vyraujanti viena energija sukuria disonansą. Tad ir jūs, kurdami savo namus, siekite harmonijos ir pusiausvyros.

Svetainės su virtuve interjeras. / Shutterstock nuotr.

Žemei reikia Ugnies ir Metalo

Ugnies ir Metalo elementai yra labai stiprūs, tad nors jų ir reikia Žemės žmogui, tačiau jokiu būdu negali būti per daug. Per didelis Ugnies ir Metalo energijų kiekis išmuša pagrindą iš po kojų. Tiek svetainėje, tiek miegamajame tiks Ugnies elemento turinčios žvakės, sustatytos ant Metalo energija pulsuojančio metalinio padėklo. Taip pat neprašausite ir pasistatę metalinę žvakidę. Virtuvėje galite dažniau naudoti metalinius indus. Jie padės jums pagerinti savo materialinę padėtį.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau