„Naktis Venecijoje“ sulaukė policijos dėmesio: gresia nemenkos baudos organizatoriams ir dalyviams

„Naktis Venecijoje“ sulaukė policijos dėmesio
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-11 19:59
Šeštadienio vakarą Valdovų rūmuose vykęs iniciatyvos „Sužydėjusi viltis labdaros renginys „Naktis Venecijoje“ sulaukė ne tik pasipiktinusių komentatorių, bet ir teisėsaugos dėmesio dėl saugumo taisyklių nesilaikymo pandemijos metu. Regis, nemalonumai gresia ne tik organizatoriams, bet ir renginio dalyviams.

LNK žinios pirmadienio vakarą pranešė, kad dėl renginio „Naktis Venecijoje“ policija jau ėmėsi tyrimo.

„Valdovų rūmuose vyko renginys ir to renginio metu nesilaikyta saugumo reikalavimų, t.y. kaukių dėvėjimo ir kt. Bus pradėta administracinė teisena pagal ANK 45 straipsnį, įvertinsime visas aplinkybes ir priimsime sprendimus“, – LNK žinioms sakė Vilniaus 3-iojo policijos komisariato viršininkas Donaldas Dubaka.

Jis pridūrė, kad dalyviams, kurie uždaroje patalpoje nedėvėjo kaukių, gresia bauda iki 500 eurų, o tuo metu organizatoriams net iki 6 tūkst. eurų.

Labdaros renginio „Naktis Venecijoje“ akimirka / Žygimanto Gedvilos nuotr.
Labdaros renginio „Naktis Venecijoje“ akimirka / Žygimanto Gedvilos nuotr.

LNK žinių reportaže savo poziciją išsakė ir renginį vedusi Beata Nicholson. 

„Kadangi vedžiau renginį, tai ant scenos buvau be kaukės“, – LNK žinioms tikino pašnekovė. Ji renginio nuotraukose pastebėta be kaukės, tačiau pagal reikalavimus, dirbantiems vedėjams ar dainininkams scenoje kaukės dėvėti nebūtina.

„Šiaip tai, sakyčiau, kad buvo netgi labai nemažai žmonių, kurie buvo su dvigubomis kaukėmis. Visas veidas uždengtas“, – pridūrė ji.

Apie šeštadienį Vilniaus Valdovų rūmuose vykusį labdaros renginį vienas pirmųjų pasisakė Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, kuris neslėpė pasipiktinimo dėl saugumo reikalavimų nesilaikymo.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su labdaros renginio organizatore Agne Grigaliūniene, ji patikino, kad renginių organizavimo pandemijos metu taisyklių buvo paisoma. 

„Aš jau girdėjau tą kritiką, kad neva žmonės prie fotosienelės buvo be kaukių, tačiau jie kaukes turėjo. Fotosienelė buvo toje pačioje erdvėje, kaip ir vaišės, tad žmonės, vaišindamiesi kelis metrus paėjėję fotografavosi. Mes taisyklių laikomės.

Pono Remigijaus Žemaitaičio renginyje nebuvo, tą galiu pasakyti tiksliai, nes mes tikriname visus žmones dėl jų galimybių pasų ir dalyvius registruojame. Jei kažkam pasirodė, kad taisyklių nesilaikome – labai atsiprašau“, – portalui Žmonės.lt sakė A.Grigaliūnienė. 

Žmonės.lt primena, kad Vyriausybės sprendimu nuo spalio 1 d. nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimas (kaukių, respiratorių ar kt.) yra privalomas visose uždarose erdvėse.

Renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje: 

Naujausi straipsniai