Naktinis baras „Matérialiste“ atšventė 4-ąjį gimtadienį

Klubo „Matérialiste“ gimtadienis/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-16 16:35
Praėjo lygiai ketveri metai, kaip sostinės Vilniaus gatvėje duris atvėrė bene populiariausiu naktiniu baru tapusi „Matérialiste“. Kiekvienais metais baras sukviečia savo ištikimiausius lankytojus, kad kartu paminėtų smagią progą. Šie metai – ne išimtis.

Šiame bare ne kartą prisijuokta iki ašarų, šokta iki ryto. Čia renkasi nuotykių kolekcionieriai, kuriems patinka stilinga publika ir gera muzika. Ketvirtojo gimtadienio vakarėlyje skambesiu rūpinosi atlikėjai Leonas Somovas ir Kaia. Vakaro programai įvairovės suteikė ir profesionalių barmenų šou: Rapolas Vareika ir Vaidas Vaitkevičius susirinkusiems parodė, ką moka išdarinėti su kokteiliais.

Ketvirtojo gimtadienio vakarėlyje apsilankė verslininkas Kęstutis Verslovas, stilistė Austėja Jablonskytė, krepšininkas Mindaugas Lukauskis su žmona Jurgita, vizažistės Neringa Čukinienė ir Milita Daikerytė, tapytoja Skaistė Semenikė, prodiuseris Rolandas Skaisgirys, fotomeninkas Gediminas Žilinskas su drauge vizažiste Deimante Kazėnaite, verslininkės Neringa Čebatorienė ir Anželika Kšanienė bei kiti.

Naujausi straipsniai