Naktinio Vilniaus širdyje – nauja išskirtinė vieta, skirta skonių atradimams ir kultūrai

„Studija by Volfas Engelman“ atidarymas
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-10-26 08:12
Spalio 21 d. sostinės širdyje, Vilniaus gatvėje, duris atvėrė „Studija by Volfas Engelman“, įsikūrusi „Naktiniame Vilniaus avilyje“. Naujoji studija dedikuota skonių atradimams, kultūrai ir edukacijai.

„Studija Vilniuje – jau kurį laiką brandinta mūsų idėja. Norėjome vilniečiams suteikti progą pajusti tą atradimų ir kūrybos dvasią, kuria jau keletą metų alsuoja studija, esanti Kaune šalia mūsų bravoro.

Studija Vilniuje – tai savotiška mūsų bravoro ambasada sostinėje, tarsi labiau pašėlęs, jaunesnis Kauno „Volfas Engelman Studijos“ brolis. Neabejoju, kad čia bus įgyvendinta daugybė šaunių iniciatyvų“, – mintimis apie naują erdvę dalijasi AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius M.Horbačauskas. 

„Studija by Volfas Engelman“ atidarymas
„Studija by Volfas Engelman“ atidarymas

Atidarymo metu studiją aplankė daugybė įvairių žmonių, tarp jų nuomonės formuotojai Mantas Bartuševičius, Jonas Nainys, Rolandas Mackevičius ir kiti žinomi žmonės.

Studijos atidarymo šventė su muzikiniais Jessicos Shy, Roko ir Nombeko Augustės pasirodymais, „stand-up“ komedijos programa, pokalbiais, gera nuotaika ir gėrimų bei užkandžių degustacijomis tęsėsi tris vakarus iš eilės. 

Šis baras – ne tik traukos vieta, kartu jis pradeda svarbią misiją ir prisidės prie psichoaktyviųjų medžiagų prevencijos, o visas pelnas bus skiriamas nevyriausybinėms organizacijoms, dirbančioms su prevencija, socialiniais ar kultūriniais klausimais, finansuoti. 

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai