Naktinio klubo gimtadienyje Simona Burbaitė pasirodė didžėjos amplua

Anna Mesha gimtadienis/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-29 11:01
Jau trečius metus keliamas klausimas: „kas gi toji Anna Mesha?“, tačiau tikrąją istoriją žino tik artimiausi jos draugai.

Anna Mesha – balerina, kuri savo jaunystės laikais mėgo linksmintis vakarėliuose. Daug keliaudama po pasaulį, ji savo buto raktus kaskart palieka draugams ir leidžia jiems kelti vakarėlius bei organizuoti koncertus. Annos svečiai sutinkami su fraze „jauskis kaip namuose, bet nepamiršk, kad esi svečiuose.“ Tiesa, į vakarėlius Anna užsuka ir pati, tik iki šiol niekas jos taip ir nėra matęs.

Anna Mesha gimtadienis/Organizatorių nuotr.
Anna Mesha gimtadienis/Organizatorių nuotr.

Penktadienio vakarą pasveikinti Annos su trečiuoju įkurtuvių gimtadieniu susirinko būrys gerų draugų – didžėjai Marius Bernis, Mantas Stuk ir Darius Voronenko. Specialią programą paruošė Kotryna Juodzevičiūtė bei atlikėja Cheri, o netikėta vakaro staigmena tapo – Simonos Burbaitės pasirodymas didžėjos amplua.

Vakaro metu netruko ir žinomų svečių – Saulius Baradinskas, Beata Tiškėvič, Deimantė Kazėnaitė, Agnė Kulitaitė, Kęstutis Verslovas, Benediktas Gylys, Rasa Arlauskienė, Petras Daunys, Vaidas Baumila, Kristina Tarasevičiūtė ir dar daugelis kitų.

Naujausi straipsniai