Naktinio klubo gimtadienyje akys krypo į gražuoles brolių Lavrinovičių žmonas

Naktinis klubas „Materialiste“ atšventė dviejų metų gimtadienį / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-11 08:18
Bene populiariausias sostinės naktinis baras  „Matérialiste“  penktadienio vakarą sukvietė savo ištikimiausius lankytojus atšvęsti antrojo gimtadienio.

Prieš dvejus metus Vilniuje atsidariusi pasilinksmino vieta su skambiu šūkiu: „Kolekcionuok nuotykius, ne daiktus“ – ir šį kartą sutraukė būrį verslo ir pramogų pasaulio atstovų, kurie pamėgto baro gimtadienį atšventė su trenksmu.

Taro šventės svečių buvo galima išvysti dainininkes Nataliją Bunkę ir Kristiną Ivanovą, aktorę Kariną Stungytę, manekenę Simoną Starkutę, apdovanojimuose „Žmonės 2017“ mylimiausia paskelbtą aktorę Inetą Stasiulytę su mylimuoju Deividu Meškausku ir būrį kitų žinomų žmonių.

Elegancija ir santūrumu žavėjo krepšininkų Lavrinovičių žmonos Edita ir Tatjana. Geros draugės į šventę atvyko kartu.

Netrūko gimtadienyje ir jaunų mamyčių, kurios savo mylimus vaikus paliko su tėveliais, seneliais ar auklėmis, o pačios po ilgos pertraukos išėjo pasilinksminti į naktinį klubą. Juk tiek grupės „Naujos pupytės“ lyderė Oksana Pikul-Jasaitienė, tiek įmonės „Menai & Renginiai“ vadovė Erika Purauskytė kasdien laiką leidžia tęsdamos karjeras ir auklėdamos savo mažylius, o pramogoms laiko ir erdvės lieka visai nedaug.

Vakaro metu grojo klubo geriausi didžėjai: Gilė, Mecool, Groovy, Kidman, Paul Berg, Core Thoughts, Andy Roze, Justy, Rex Novus, Curly Music, o populiariausius kokteilius ruošė profesionaliausi barmenai, kokteilių šou surengę tiesiog ant baro.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai