Naktinį Kauno bėgimą vainikavo Ironvyto koncertas ir lazerių šou

Jolita Kuliešytė, Ingrida Kazlauskaitė ir Ironvytas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-27 03:59
Visi, kas nenorėjo paskutinio vasaros penktadienio praleisti tingiai, buvo pakviesti naktį praleisti aktyviai – Kaune vyko „Naktinis Urmo bėgimas“. Čia susirinko ne tik bėgimo entuziastai, bet ir Ironvyto gerbėjai, kuriems reperis dovanojo koncertą.

Penktadienio vakarą, 22 valandą, Kaune vyko „Naktinis Urmo bėgimas“. Sporto entuziastai savo jėgas bandė bėgdami 4 arba 8 kilometrus.

„Prieš metus naktiniame bėgime buvo tik viena, 8 kilometrų, trasa. Deja, į mus kreipėsi nemažai žmonių, norinčių sudalyvauti ir vis klausiančių ar nebus trumpesnės distancijos. Ne visi dar pasitiki tiek savo jėgomis, kad rinktųsi šią distanciją. O tai linksmasis bėgimas, bėgimas dėl pramogos ir naujų pojūčių. Persikėlus į kitą vietą galėjome be didesnių sunkumų patenkinti šių žmonių norus ir šiemet kviečiame ne tik į 8, bet ir į 4 kilometrų distanciją“, – pasakojo renginį organizuojančio klubo koordinatorius Regimantas Tarasevičius.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kaip įprasta, prieš startą dalyvių laukė apšilimas. Prasidėjus bėgimui dalyvių minia pasileido į prekybos miestelio gatves.

Trasoje sportininkus lydėjo muzika, o po bėgimo atgavus kvapą – Ironvyto koncertas, kuriame reperis atliko savo gerai žinomas dainas ir pristatė keletą naujų. Vakarą vainikavo lazerių šou.

„Norėčiau pasveikinti atradus save sporte ir spaudžiu dešinę, kad rodo pavyzdį kitiems. Nesvarbu ką sportuoja žmogus, svarbu jam tai teikia malonumą, kuo daugiau Lietuvoje pozityvių žmonių tuo geriau“, – dar prieš renginį sakė Ironvytas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Apie muzikos reikšmę sportui jis kalbėjo: „Muzika yra labai galinga jėga. Kas galėtų paneigti, kad ji prisidėjo prie mūsų tautos nepriklausomybės. Kiek dainų yra išgydžiusios palūžusias sielas. Kiek dainų užmotyvavo siekti tikslų. Muzika galingas dalykas, ji veikia mūsų pasąmonę, mūsų ribas. O sporte peržengti savo psichologinį barjerą yra labai svarbu.

Man pačiam jau nuo vaikystės energingi ritmai užkaitindavo kraują, pamenu namie „užsileisdavau“ kompaktą ir lakstai po namus su riedučiais visą vakarą (susijuokia). Juk ir automobilyje kai užgroja patinkanti daina neretai norisi spustelėti pedalą. Tai sporte tas pats, kai ausinuke groja mėgstamas atlikėjas man atsiranda papildomų jėgų.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai