„Naktinės personos“ pristato naują singlą

„Naktinės personos“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-05 09:36
„Naktinės personos“ nenustoja džiuginti savo gerbėjų ir tik prasidėjus pavasariui pristato naują savo kūrinį „Niekam nesakyk“ iš būsimo albumo intriguojančiu pavadinimu „Evoliucija“.

„Tik niekam nesakyk, ką akys mato, verčiau pasiklausyk naujausios mūsų dainos“ – juokiasi Alanas. „Pasitinkame pavasarį intensyviai dirbdami su nauju albumu ir su džiaugsmu dalijamės naujausiu kūriniu. „Niekam nesakyk“ yra tikra personiška daina, joje daug gyvenimo ir patirties. Ji turi savo paslaptį ir savo jėgą ir gerbėjai ją pasiims“ – paslaptingai šypsosi Alanas.

„Džiaugiamės rezultatu, kurį įgyvendinome įrašų studijoje MR15. Šis kūrinys – tik nedidelė dalelė to, ką mes jums ruošiame albume „Evoliucija“. Neslėpsiu, esame labai patenkinti galutiniu dainos „Niekam nesakyk“ suvedimu bei masteringu, kurį padarė „Freakin Studio“. Profesionalai dirba su profesionalais“ – užtikrintai priduria Aras.

Prieš grįždami į įrašų studiją toliau tęsti savo darbų, grupės nariai prasitarė. kad šiuo metu pradėjo bendradarbiauti su reklamos agentūra, su kuriais bus filmuojamas naujojo singlo videoklipas. Jau greitai jis išvys dienos šviesą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai