„Naktinės personos“ koncertavo Kaune: Arui Vėberiui teko atidėti lūžusio delnikaulio operaciją

„Naktinių Personų“ koncertas „Gargare“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-14 09:03
„Gargaro“ koncertų ciklas „ON Stage“ tęsiasi – penktadienio vakarą čia nuskambėjo „Naktinių Personų“ naujojo albumo pristatymo koncertas.

Penktadienio vakarą naktiniame klube „Gargaras“ „Naktinės Personos“ pristatė savo naująjį albumą „Gyvenimas toks yra“.

A.Vėberis džiaugėsi koncertui parengęs tokią klubinę programą, kuri leido jam pasirodyti scenoje net ir sugipsuota ranka.

Naujoji klubinė „Naktinių Personų“ programa parengta bendradarbiaujant su kompozitoriumi Vitu Vaičiuliu, kuris savo pozicijas lietuviškos elektroninės muzikos scenoje išsikovojo dirbdamas su „Electronic I“ bei kitais projektais.

Grupės narys Aras Vėberis, prieš kelias dienas susilaužęs ranką, šio suplanuoto koncerto nė nemanė atidėti ir sako, kad publikos dėmesys jam atstoja nuskausminamuosius.

„Darbinė trauma, – trumpai apibūdino A.Vėberis. – Po koncerto iškraunant aparatūrą, studijoje pamačiau svyrančią gitaros kolonėlę. Tikėjausi, kad sugebėsiu ją sugriebti, bet truputį neapskaičiavau – vadinamasis kubas buvo kiek per sunkus ir krisdamas visu svoriu prispaudė plaštaką. Regis, patyriau gan sudėtingą delnikaulio lūžį. Gydytojai jau ragino gultis ant operacinės stalo, bet kol kas turėjau atsisakyti, nes artėjo mūsų naujojo albumo pristatymas Kauno publikai.“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Koncerto akimirkos – Žmonės.lt nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai