Naktį vagis įsibrovė į Militos Daikerytės grožio saloną

Milita Daikerytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-25 10:08
Grožio salono „Studio M“ savininkė Milita Daikerytė (19) patyrė šoką – trečiadienio naktį į jos saloną Vilniuje įsilaužė vagis. Ilgapirštis pavogė kompiuterį, kiti daiktai, anot Militos, liko nepaliesti, tačiau mergina sako, kad dėl šio įvykio pasijuto labai nesaugi.

Trečiadienį, apie 6 valandą ryto, Milita sulaukė valytojos skambučio, kuri atėjusi tvarkytis rado išlaužtas salono duris. M.Daikerytė iškart susisiekė su policija ir pranešė apie įvykį.

„Atsukus kamerų vaizdo įrašą paaiškėjo, kad įsibrovimas įvyko 2 valandą nakties. Tikriausiai su mašina buvo išlaužtos durys ir paimtas įmonės kompiuteris“, – 15min pasakojo Milita.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

M.Daikerytė teigė, kad tai buvo „Mac“ kompiuteris, kurio vertė apie 2-3 tūkst. eurų.

„O dar durys išlaužtos... Iš viso nuostoliai siekia iki 4 tūkst. eurų. Materialūs nuostoliai yra atperkami. Bet aš patyriau didelį šoką, esu nusivylusi, jaučiuosi labai nesaugi. Įsitikinau, kad labai sunku turėti verslą. Niekada nemaniau, kad man taip nutiks. Materiali žala laikina, o moralinė žala labai didelė“, – kalbėjo nusivylusi mergina.

„Taip išėjo, kad tą vakarą signalizacija nebuvo įjungta. Man sakė, kad viskas įvyko per 10 sekundžių“, – pridūrė ji.

M.Daikerytė sako, kol pati kamerų įrašo dar nematė, negali pasakyti, ar matosi vagies veidas, tačiau apsaugos įmonės duomenimis, apiplėšimą įvykdė vienas vyras su kauke.

Vilniaus apskrities policijoje 15min sužinojo, kad skambučio apie šį įsilaužimą pareigūnai sulaukė trečiadienį 6.26 val.

Policijai skambino pati grožio studijos sostinės centre, A.Smetonos gatvėje, savininkė. Ji informavo, kad ryte salonas „Studio M“ buvo rastas išplėštas. Pirmiausia pastebėta, kad išlaužta salono durų spyna. Iš vidaus buvo dingęs nešiojamas kompiuteris „Apple“. Dėl įsilaužimo ir vagystės patirtą žalą M.Daikerytė iškart įvertino 4 000 eurų.

Tačiau policijos atstovai pabrėžia, kad dėl nusikaltimo padaryti nuostoliai atliekamo ikiteisminio tyrimo metu dar yra tikslinami.

TAIP PAT SKAITYKITE: Grožio saloną atidariusią Militą Daikerytę sveikino garsios moterys: „Turbūt aš jauniausia verslininkė Lietuvoje“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai