Naktį su Usainu Boltu praleidusi brazilė davė atvirą interviu: „Lovoje tai buvo ne sprintas, o maratonas“

Naktį su Usainu Boltu praleidusi brazilė Jady Duarte / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-24 08:51
Į sekso skandalą įsivėlusiam greičiausiam pasaulio žmogui, devyniskart olimpiniam čempionui Usainui Boltui dabar – ne pačios geriausios dienos. 20-metė brazilė Jady Duarte britų portalui „Daily Mail“ davė atvirą interviu apie naktį, praleistą su garsiu sportininku.

Penkias minutes šlovės Jady Duarte išnaudojo duodama interviu britų žiniasklaidai, kuriai papasakojo, kad su sprinto karaliumi Usainu Boltu susipažino naktiniame klube, kai šis šventė savo trigubą pergalę Rio de Žaneiro olimpiadoje (laimėjo tris aukso medalius) ir 30-ąjį gimtadienį.

Anot Jady Duarte, Usainas Boltas pats priėjo prie jos draugių būrelio ir ėmė demonstruoti savo įspūdingą pilvo presą bei raumenis.

„Niekada nesu mačiusi nieko panašaus. Jausmas buvo neįtikėtinas – jo raumenys kieti kaip akmuo“, – pasakojo Jady Duarte, kuri iš pradžių net nesuprato, kad prie jos priėjo visame pasaulyje garsus sportininkas.

Vakarui einant į pabaigą prie jos priėjo Usaino Bolto apsauginis ir perdavė, kad sportininkas kviečia ją kartu praleisti naktį, tačiau brazilė nenorėjo pasirodyti lengvai prieinama ir atsisakė tokio pasiūlymo. Tačiau galiausiai, kai ji su draugėmis jau laukė taksi, jos ir Usaino Bolto žvilgsniai vėl susitiko, jis jai nusišypsojo ir parodė savo firminę pergalės pozą. Tada mergina ir pasidavė, nutarusi, kad verta pasinaudoti proga.

„Jis aukštas, tamsus, raumeningas – absoliučiai mano skonio. Bet klube buvo tiek daug gražių merginų, tad niekada nebūčiau pagalvojusi, jog jis išsirinks mane“, – kalbėjo brazilė.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Vos įsisodinęs ją į savo taksi sportininkas pradėjo ją bučiuoti ir netrukus slapčia parsivedė į olimpinį kaimelį.

„Buvau nustebusi, kad jis mane nusivežė ne į kokį prabangų viešbutį, bet kadangi mes visą laiką bučiavomės, nekreipiau į tai dėmesio. Kambarys buvo tvarkingas, bet jame buvo dvi viengulės lovos ir jos buvo tokios mažos, kad jo kojos turėjo būti išsikišusios, kai jis miegojo“, – pasakojo brazilė.

Jady Duarte visiškai nekalba angliškai, o Usainas Boltas – portugališkai, tačiau jie bendravo pasitelkdami „Google Translate“ programėlę mobiliajame telefone.

„Daugiausia kalbėjome neįpareigojančiomis temomis, jis kartojo man, kokia aš graži. Mes naudojomės „Google“, bet man nereikėjo vertėjo, kad suprasčiau, jog jis norėjo pasimylėti su manimi“, – pasakojo Jady Duarte.​

„Jis paleido Rihannos dainą „Work“ – man atrodo, kad jam patinka klausytis jos muzikos, kai mylisi. Viskas buvo labai aistringa ir karšta – mes ryte rijome vienas kitą. Jis turi čempiono kūną, nors jo vyriškas pasididžiavimas neišskirtinis, toks pat kaip visų,– atviravo 20-metė. – Lovoje tai buvo ne sprintas, o maratonas. Tikėjausi, kad viskas vyks greitai, bet tai buvo pats lėčiausias seksas, kokį esu turėjusi – mes mylėjomės apie 40 minučių, tada jis kelias minutes pailsėjo ir padarėme tai dar kartą.“

Mergina taip pat atskleidė, kad išlydėdamas ją, bedarbę dviejų vaikų mamą, sportininkas davė 100 eurų, kad ši susimokėtų už taksi.

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Jady Duarte sakė nusivylusi Usainu Boltu, mat šis pažadėjo su ja dar susitikti, kai rugsėjį vėl lankysis Brazilijoje, tačiau antradienį jau buvo pastebėtas Londono naktiniame klube besilinksminantis su kitomis merginomis.

„Aš tikrai maniau, kad tarp mūsų kažkas bus, bet dabar matau, kad moteris jis pasiima taip pat greitai, kaip ir medalius“, – sakė nusivylusi mergina.

Beje, britų žiniasklaida Jady Duarte paneigė jau spėjusias pasklisti kalbas, kad ji – žinomo Brazilijos narkobarono, kuris buvo nušautas kovo mėnesį, našlė.

Šis sekso skandalas kaip reikiant pakenkė Usaino Bolto reputacijai. Jamaikoje jis turi ilgametę draugę Kasi Bennett, kurią, kalbama, ketino vesti po šios olimpiados.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai