Naktį sostinės gatvėmis lakstė palaidi vilkai

Reperis Andrius Glušakovas-Pushaz su vilku / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-06 10:12
Sostinės gyventojai šią naktį pro savo langus galėjo išvysti kiek netikėtą vaizdą – po Vilnių šmirinėjo reperis Andrius Glušakovas-Pushaz su tikrų tikriausiu vilku, o įvykį matę žmonės sakė, kad gyvūnas iš pradžių atrodė baisus, tačiau priėjus arčiau leidosi glostomas.

Naują muzikinį klipą filmuojantis atlikėjas Pushaz sakė, kad vilniečiams nereikėtų nerimauti – antradienio naktį vyko planuoti filmavimo darbai.

„Balandžio 27-ąją dieną pristatysiu savo naują albumą pavadinimu „Skaičiai“, kurio vienas svarbiausių akcentų – futbolo klubo „Žalgiris“ himnas bei naujo vaizdo klipo pristatymas. Turbūt visi žinote, kad legendinė mūsų futbolo komanda pradeda jau 70-ąjį sezoną, o nauja daina ir naujas klipas – mano dovana kiekvienam vilniečiui ir „Žalgirio“ sirgaliui“, – pasakojo Pushaz.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Anot atlikėjo, naujame klipe jis nori atskleisti didingą futbolo klubo istoriją, dabartį ir Vilniaus grožį.

„Tai nebus tradicinis repo klipas. Aš noriu parodyti, kad kiekvienas vilnietis gali didžiuotis „Žalgiriu“, jo pergalėmis. Klipe susipins senovė, tradicijos bei Vilniaus dabartis. Nepamirštame ir pagrindinio Vilniaus akcento – vilko, bus šiek tiek magijos ir paslapties“, – apie naują klipą kalbėjo Pushaz.

Pushaz sakė, jog sportas, tame tarpe ir futbolas, yra gana svarbus jo gyvenime: „Nuo mažens domiuosi įvairiomis sporto šakomis, anksčiau ir pats bandžiau žaisti futbolą, tačiau atradau save muzikoje. Seku „Žalgirio“ įvykius: prisimenu, kai klubas išgyveno turbūt juodžiausią savo egzistavimo laikotarpį ir matau, kaip jis atrodo dabar“.

Vilkas
Vilkas
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai