Naktį įvykus „The Roop“ dainos premjerai, ši nutekinta internete: įvertinkite

„The Roop“ / Grupės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-22 08:46
Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį buvo nutekinta nauja „The Roop“ eurovizinė daina. Skaitmeninėse muzikos platformose paviešinus kūrinį vidurnaktį, nelegaliai jis buvo įkeltas į „Youtube“.

„Eurovizijos“ gerbėjų ilgai lauktą dainą su vaizdo klipu oficialiai pristatyti buvo numatyta penktadienį ryte, tačiau vagišiai nepaisė atlikėjų planų ir naujausią jų dainą naktį įkėlė į „Youtube“, iškart po premjeros kitose skaitmeninėse muzikos platformose.

„The Roop“ komanda tokiu akibrokštu nesidžiaugė. Žmonės.lt V.Valiukevičius patikino, jog netrukus įrašai iš anksčiau minėto kanalo turėtų būti pašalinti.

Su „Discoteque“ – tiesiai į atrankos finalą

Grupė dainą atliks antroje nacionalinės atrankos laidoje, kuri bus parodyta šeštadienio vakarą. Tiesa, balsuoti už „The Roop“ žiūrovai galės tik atrankos finalo metu.

Praėjusiais metais iškovojusi teisę atstovauti Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“, kuri dėl pandemijos neįvyko, šiemet grupė pelnė teisę pasirodyti iškart konkurso finale ir dar kartą varžytis dėl galimybės atstovauti šaliai gegužę vyksiančioje „Eurovizijoje“ Roterdame.

„Daina „Discoteque“ nėra „On Fire“ kopija. To mažiausiai norėjome. Tačiau vienas dalykas, kuris sieja šiuos kūrinius be grupės narių, yra tai, kad abu skamba kažkiek neįprastai. Ir tas mums patinka!“ – dar prieš pristatymą teigė  „The Roop“.

Penktadienį ryte grupė pristatė naujausią vaizdo klipą ir šokį.

Naujausi straipsniai