Naisių festivalyje groti atsisakęs Samas surengė pasirodymą anoniminių alkoholikų suvažiavime: „Padariau gerą darbą ir be jokios sušiktos politikos“

Saulius Urbonavičius-Samas / Facebook.com
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-01 16:14
Visą šią savaitę netilo diskusijos dėl netrukus Naisiuose vyksiančio festivalio „Naisių vasara“, kurios mecenatas – politikas Ramūnas Karbauskis. Dėl idėjinių priežasčių iš festivalio pasitraukė grupė BIX ir dainininkas Vaidas Baumila.

Dar visai neseniai koncerte „Laisvė rokenrolui“ grupė BIX negailėjo kritikos „valstiečių ir žaliųjų“ vadui dėl partijos siūlymų riboti alkoholio prekybą masiniuose susibūrimuose. Natūralu, kad šios grupės pavadinimas Naisių festivalio programoje užkliuvo už akių ne vienam. Ketvirtadienį BIX priėmė ryžtingą sprendimą ir pasisakė besitraukiantys iš festivalio.

BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas savo pavyzdžiu įrodė, kad jei pasisakai prieš „valstiečių ir žaliųjų“ pataisas dėl alkoholio ribojimo, dar nereiškia, kad skatini girtuoklystę nesupranti alkoholio daromos žalos. Samas surengė solinį pasirodymą anoniminių alkoholikų suvažiavime, o savo įspūdžiais pasidalijo feisbuke.

„Negaliu nepasidalinti geromis emocijomis, kurias vakar patyriau.

Turėjau garbės vienas pats su akustine gitara koncertuoti Šventojoje vykstančiame Anonimių Alkoholikų suvažavime. 2000 žmonių, kurie be jokių valdžių pagalbos apsisprendė keisti save. Pagarba ir didelis palaikymas jiems. Aš manau, kad pargriuvus pakilti ir atsistoti ant kojų daug sunkiau nei visą gyvenimą tiesiog svirduliuoti.

Vietoj 45 min gavosi dvi valandos. Buvo gera kalbėtis ir groti tokiems nuoširdiems, šiltiems žmonėms, kuriems jau nebėra prieš ką vaidinti ir meluoti. Jie jau prisipažino ir drąsiai keliasi iš dugno. RESPEKTC.

P.S.: visame tame Naisių fone jaučiu, kad padariau gerą darbą ir be jokios sušiktos politikos ir juo labiau be jų purvinų pinigų.

Aš giliai įsitikinęs, kad ne jokia valdžia, o tik mes patys įveiksime bet kokį baubą, jei būsim vedini gerumo ir savitarpio pagarbos.

Ačiū A. A. už pakvietimą. Sėkmės jums sunkiame kelyje. Jūs darote žvėriškai sunkų darbą. AČIŪ!!!“ – rašė Samas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai