Naglis Bierancas patyrė kojos traumą: „Pirmos dienos buvo siaubingos“

Naglis Bierancas / Asmeninio albumo ir Kamilės Raubūnaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-08-29 13:15
Zarasuose su draugais viešėjęs šokėjas, fotografas Naglis Bierancas ant vandens batuto patyrė kojos traumą. „Pašokęs ne taip nusileidau, pajutau didžiulį skausmą“, – Žmonės.lt prisipažino Naglis.

Naglis pasakojo, kad pirmos dienos po traumos buvo siaubingos. „Negalėjau tos kojo priminti, taip pat ir normaliai miegoti. Na, o dabar, praėjus pusantros savaitės, namie jau galiu vaikščioti ir be įtvaro. Kai kažkur einu, žinoma, dėl saugumo jį užsidedu“, – Žmonės.lt pasakojo socialinių tinklų žvaigždė.

N.Bierancas sakė, kad patyręs traumą iš karto pas gydytojus nesikreipė, mat nesitikėjo, jog gali būti kažkas rimto. 

„Kai patyriau traumą – iš karto nevykau į Vilnių, draugai dar norėjo pasidžiaugti Zarasais, o ir aš nesitikėjau, kad man kažkas labai blogo atsitiko. Antrą dieną negalėjau paeiti. Iš karto užsirašiau pas gydytoją, kuris mane apžiūrėjo echoskopu. Paaiškėjo, kad įplyšo raištis, gydytojas pamatė ir pakitimus meniske, todėl ketvirtadienį vykau į Kauną darytis magnetinio rezonanso tyrimo. Visa laimė – meniskas neplyšo ir operacijos man pavyks išvengti. Dėl įplyšusio raiščio gerą savaitę dar reikės pavaikščioti su įtvaru, o per kokias 5-6 savaites turėčiau būti sveikas“, – vylėsi Naglis.

Naglis Bierancas / Asmeninio albumo nuotr.
Naglis Bierancas / Asmeninio albumo nuotr.

N.Bierancas – porfesionalus šokėjas, Nacionalinėje M.K. iurlionio menų mokykloje baigęs šokių studijas. Paklaustas, ar tokia diagnozė šokėjui – rimta Naglis atsakė, kad nežino kaip ši trauma atsilieps ateityje. 

„Traumos šokėjų pasaulyje – gan dažnas atvejis. Kol šokau buvo visko, bet tokio stiprumo traumos – neturėjau. Vos tik baigiau šokėjo karjerą ir – prašau“, – šypsojosi jis.

Traumą Naglis priima kaip ženklą sustoti.

„Vasara buvo pakankamai aktyvi. Kadangi dėl viruso nuplaukė dalis mano planų, norėjau intensyviai išnaudoti laiką Lietuvoje. O ir vasara man dar nesibaigė, juk rugsėjis būna pakankamai malonus. Be to, su įtvaru aš jau galiu lakstyti“, – juokėsi jis.

Naglis Bierancas ir Gytis Ivanauskas / Irmanto Gelūno nuotr.
Naglis Bierancas ir Gytis Ivanauskas / Irmanto Gelūno nuotr.

Naujausi straipsniai