Naglis Bierancas kraunasi lagaminus į egzotišką šalį: „Lauksiu ten savo mūzos“

Naglis Bierancas/ Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-25 10:38
Kelerius metus iš eilės žiūrimumo rekordus užsienyje viršijantis plius dydžio gražuolių šou „Curvy Supermodel” ruošiasi antrajam sezonui – šiandien žiūrovų numylėtinis, šokėjas, fotografas ir instagramo žvaigždė Naglis Bierancas patvirtina, kad grįžta į LNK realybės šou ir bus vienas iš keturių „Dydžio evoliucijos“ komisijos narių.

Tačiau vienas faktas vis dar lieka neaiškus – anketas pildančios ir plius dydžio modeliais norinčios būti merginos vis dar nežino, kokioje egzotiškoje šalyje vyks „Dydžio evoliucijos“ filmavimas. Paslaptingas išlieka ir N. Bierancas.

„Kur filmuosime, dar tikrai negaliu išduoti – galiu tik pasakyti, kad ten bus labai karšta ir labai egzotiška. Šį sezoną būsiu pagrindinis merginų fotografas – jau planuoju fotosesiją po vandeniu, tarp ryklių ir medūzų (juokiasi, red. past.). O jei rimtai, tai egzotiška lokacija ir padiktavo būsimų fotosesijų temas. Noriu išnaudoti viską, ko nėra Lietuvoje, – balto smėlio paplūdimius, vandenyną, egzotiškus gyvūnus ir tos šalies kultūrą. Dabar tik laukiu savo mūzų, kurios, kiek žinau, labai aktyviai pildo anketas lnk.lt portale“, – džiaugiasi TV ir socialinių tinklų žvaigždė.

Pildyti anketas ir dalyvauti šou gali visos norinčios, nepriklausomai nuo to, kokioje šalyje gyvena, – svarbiausia, kad būtų pasiryžusios keliauti į paslaptingąją šalį. Iš tūkstančių atsiuntusių anketas bus atrinktos tik trylika merginų – todėl N. Bierancas jau dabar dalina patarimus toms, kurios nori išbandyti save kaip plius dydžio modeliai.

„Selfintis (daryti asmenukes, red. past.) jau moka dauguma merginų – visi esame atidirbę tinkamas veido išraiškas, žinome, kaip aukštai iškelti ranką, kaip papūsti lūpas, įtraukti žandus, – tačiau svarbu mokėti pozuoti ir kai tave fotografuoja kitas žmogus. Paprašykite mamos, vyro, draugės ar kieno kito, kad jus pafotografuotų iš šono – taip geriausiai suprasite, kaip jus mato objektyvas, – pataria garsus fotografas. – Taip pat, prisiminęs praėjusį sezoną, kreipiuosi į merginas – mielosios, pasivaikščiokite su aukštakulniais dar prieš ateidamos į šou. Gracinga eisena modeliui ir bet kuriai žvaigždei ant raudonojo kilimo yra labai svarbi. Ant podiumo šokti klumpakojį tikrai ne vieta“.

N. Bierancas džiaugiasi, kad per pastaruosius metus dirbdamas televizijoje labai patobulėjo – nors „televizijos vilku“ savęs dar nevadina, bet tikina, kad vien darbas „Šokio revoliucijoje“ jam suteikė neįkainojamos patirties.

„Ruošiantis filmuoti antrąjį „Dydžio evoliucijos“ sezoną, jaučiu, kad geriau suprantu, ko reikia žiūrovui ir ko reikia tokiam projektui. Todėl žinokite, kad nors praėjusį sezoną buvau toks „visų draugas “, dabar ir kritikos pažersiu, ir nebijosiu būti kandesnis“, – juokais žadėjo būsimasis „Dydžio evoliucijos“ komisijos narys N. Bierancas.

 

 

 

 

 

Naujausi straipsniai